معرفی فضاهای کانون شعبه مرکزی

تالار جابربن حیان (شعبه مرکزی)

برای برگزاری انواع نشست‌ها، با ظرفیت ۴۰ نفر به صورت کلاسی و دورهمی در محیطی بسیار ایده‌آل و بهره‌مندی از امکانات و سیستم‌های صوتی، تصویری و ارتباطی شامل میکسر صدا، میکروفون‌های بی‌سیم یقه‌ای و دستی، میکروفون‌های با سیم، بلندگوهای متعدد در اطراف سالن با هدف پخش صدای یکسان، کامپیوتر، ویدئو پروجکشن، پرده نمایش، وایت برد و صندلی‌های راحت برای نشست‌های طولانی.

تالار خواجه نصیر (شعبه مرکزی)

ایده ال برای برگزاری سمینار، همایش و نشست های متنوع علمی و فرهنگی با ظرفیت ۲۲۰ نفر در محیطی مناسب و بهره‌مندی از اتاق فرمان با امکانات و سیستم‌های صوتی، تصویری و ارتباطی شامل میکسر صدا، میکروفون‌های بی‌سیم یقه‌ای و دستی، میکروفون‌های با سیم، بلندگوهای حرفه ای متعدد در سقف سالن با هدف پخش صدای یکسان، کامپیوتر، ویدئو پروجکشن، پرده نمایش، وایت برد و صندلی‌های راحت برای نشست‌های طولانی.

سرای ابن سینا (شعبه مرکزی)

سالنی با ظرفیت‌های متنوع کلاسی و دورهمی تا ۵۰ نفر در محیطی ایده آل و بهره مندی از سیستم های صوتی و تصویری و ارتباطی شامل میکسر صدا با قابلیت استفاده از انواع میکروفون های بی سیم و با سیم به همراه کامپیوتر، ویدئو پروجکشن و پرده نمایش، بلندگوهای نصب شده در دیوارهای سالن برای پخش صدا به صورت یکسان.

سرای زکریای رازی (شعبه مرکزی)

برای برگزاری انواع نشست‌ها، با ظرفیت‌های متنوع کلاسی و دورهمی از ۲۰ تا ۳۰ نفر در محیطی ایده‌آل و بهره مندی از امکانات آموزشی شامل کامپیوتر، ویدئو پروجکشن، پرده نمایش و سیستم صوتی با کیفیت عالی برای انواع فیلم ها و کلیپ های آموزشی.

سرای جامی (شعبه مرکزی)

برای برگزاری انواع نشست‌ها، با ظرفیت‌های متنوع کلاسی و دورهمی تا ۱۲ نفر در محیطی ایده آل و بهره مندی از امکانات آموزشی شامل کامپیوتر، ویدئو پروجکشن و پرده نمایش.

سرای خوارزمی (شعبه مرکزی)

مناسب برای برگزاری کلاس‌های آموزشی با ظرفیبت ۲۶ نفر در محیطی ایده آل و با بهره مندی از امکانات آموزشی شامل کامپیوتر، ویدئو پروجکشن و پرده نمایش.

سرای بیهقی (شعبه مرکزی)

مکانی ایده آل برای برگزاری انواع نشست‌های تخصصی و مدیریتی با شکل دورهمی و با ظرفیت ۱۲ نفر و به همراه امکانات آموزشی از قبیل تلویزیون ۴۳ اینچ برای ارائه انواع گزارشات و تخته وایت برد و صندلی های راحت برای نشست های طولانی

اتاق اساتید (شعبه مرکزی)

اتاق اساتید فضایی چند منظوره است که در ابتدا اختصاص به اساتیدی دارد که در طول روز و هنگام برگزاری نشست ها و همایش در آن استراحت نموده و یا به گفت و گو و مشاوره  می پردازد.

این مکان فرصت ضبط برنامه های اختصاصی را برای ارتباطات آنلاین اساتید با جامعه مخاطب فراهم می آورد.

سالن پذیرایی چندمنظوره (شعبه مرکزی)

سالنی ایده‌آل برای انواع مراسم پذیرایی شامل میان وعده ها، ناهار و شام، کارگاه های متنوع با رویکرد کار تیمی با ظرفیت ۱۳۰ نفر و با امکان استفاده از تجهیزات صوتی و تصویری در محیطی زیبا و آرام

کافه کتاب موج (شعبه مرکزی)

فضایی کاملا فرهنگی با رویکرد گفت و گو، نمایش فیلم و هم اندیشی‌های گروهی با امکانات پذیرایی ( میان وعده، ناهار و شام ) در محیط زیبا و گرم با ظرفیت ۵۰ نفر

سرای مرکزی (شعبه مرکزی)

مناسب برای برگزاری نمایشگاه و گالری‌های هنری و صنعتی در جوار یکی از بزرگ‌ترین کتاب خانه‌های بخش خصوصی کشور

پارکینگ اختصاصی (شعبه مرکزی)

پارکینگ اختصاصی با ظرفیت پذیرش ۶۰ خودرو

شعبه شماره ۲ (امیر آباد)

 • نشانی: خیابان کارگرشمالی، خیابان گردآفرید، جنب مسجد امیر علیه السلام
 • تلفن: ۷۱-۶۶۹۴۴۳۷۰
 • فکس: ۶۶۴۳۱۰۳۰

شعبه شماره ۱ (پیروزی)

 • نشانی: خیابان پیروزی، ایستگاه صد دستگاه، پ ۷۱۷
 • تلفن: ۳۳۳۲۵۳۶۳ – ۳۳۳۴۲۷۲
  ۳۳۳۲۵۳۶۴
 • فکس: ۳۳۳۵۰۳۹۹

شعبه مرکزی

 • نشانی:خیابان شریعتی، نرسیده به طالقانی، جنب سینما صحرا، پ ۱۷۳
 • تلفن اطلاعات: ۸-۷۷۶۳۲۰۰۷
 • دورنگار: 77521085
 • تلفن مستقیم واحد همایش:۷۷641038
 • ایمیل اداری: info@kanoon-ansar.ir
 • ایمیل کتابخانه: lib_central@kanoon-ansar.ir
 • ایمیل واحد همایش: hamayesh@kanoon-ansar.ir

درباره کانون

کانون اسلامی انصار به شماره ثبت ۳۰۹۶ موسسه ای مردم نهاد، غیرانتفاعی، غیرتجاری و غیر سیاسی است که با هدف نشر فرهنگ و معارف اسلامی و تاسیس کتابخانه و سایر امور عام المنفعه از خرداد ۱۳۵۷ توسط موسس خیراندیش آن مرحوم حاج محمدحسین جابرانصاری آغاز به کار کرده است و امروز با 3 باب کتابخانه عمومی درجه یک در تهران و بیش از 1200 باب کتابخانه مسجدی در روستاهای کشور در حال فعالیت و گسترش می باشد.

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به کانون انصار می باشد.
طراحی و توسعه توسط رسانه لب