• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • مرجع شعبه مرکزی
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

جملات بزرگان

 

قالَ اَمیرُالمُوْمِنینَ عَلِیُّ بْنُ اَبیطالب(علیه السلام):

مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ.

ادامه مطلب...

 

 

عنوان کتاب: زن واسپرده


نویسنده: دویل، لورا


مترجم: قراچه داغی، مهدی


رده بندی دیویی: 1397ز 824 د7/306


شماره ثبت: 219595


ناشر: آسیم


سال انتشار: 1397

مولف در این کتاب خصوصیات و ویژگی‌های شخصیتی زنان و مردان را با اشاره به تفاوت‌های زن و مرد شرح می‌دهد، سپس با برشمردن مشکلات زندگی مشترک خاطرنشان می‌کند که این مشکلات ناشی از بی‌توجهی به تفاوت‌های میان مرد و زن است. وی در ادامه با ذکر حکایات و خاطراتی، رهنمودهایی برای رفع مشکلات زناشویی فراهم می‌آورد.

 

 

 

عنوان کتاب: سنگفرش هر خیابان از طلاست


نویسنده: کیم ، وو ‏-‏ چونگ


مترجم: آریایی، مهشید ، حق شناس، فریده


رده بندی دیویی: 1393س 968 ک1/650


شماره ثبت: 35783


ناشر: تمیشه


سال انتشار: 1393 

کتاب، راهکارهای جدیدی برای تصمیم‌گیری‌های بزرگ، تامین وام‌های کلان، چگونگی اتمام جلسات کاری طولانی و استخدام دستیاران بزرگ را آموزش می‌دهد. پس از خواندن این کتاب می‌فهمیم  که به همان اندازه که قدرتمندتر هستیم باید متواضع‌تر باشیم. کتاب از چهار قسمت کلی شامل رویاپردازی، مدیریت، رشد کردن و رهبری تشکیل شده است که خواننده را با شیوه ایده‌پردازی، خلاقیت‌ورزی، تصمیم‌گیری، مدیریت، تاثیرگذاری، بازاریابی، سود کردن، بهره‌گیری از موقعیت‌ها آشنا می‌کند.

 

 

 

عنوان کتاب: اگر اول نباشی، آخر می شوی

راه هایی برای به دست گرفتن بازار و شکست دادن رقبا


نویسنده: کاردون، گرنت


مترجم: ربانی، محمدمهدی


رده بندی دیویی: 1397 الف145 ک1/650        


شماره ثبت:224028


ناشر: نگاه نوین


سال انتشار: 1397 

کتاب اگر اول نباشی آخر می‌شوی ، در شرایط اقتصادی سخت کمک تان می کند تا کسب و کار خود را توسعه دهید و آن را در شرایط رکود رشد دهید. اقتصاد ماهیت چرخه ای دارد و می توان آن را به فصول سال تشبیه کرد که همواره می چرخند. ماهیت چرخه ای اقتصاد، باعث می شود که دائم بازی عوض شود و بر این اساس نیاز باشد که ما خود را با آن شرایط وفق دهیم؛ تا نه تنها باقی بمانیم، که رشد هم پیدا کنیم.

 

 

عنوان کتاب: چگونه بدون پارتی رئیس شویم؟


نویسنده: رنجبر، پیمان


رده بندی دیویی: 1394چ 727 ر1/650  

         
شماره ثبت: 215472  

 
ناشر: دایره دانش


سال انتشار: 1394 

انسان برای رسیدن به موفقیت باید همچون یک دانه به درختی که میوه می دهد تبدیل شود بنابراین باید خودش را از هم بپاشد ، به سختی بیفتد عرق بریزد ، خاک را بشکافد ، سنگ را کنار بزند ، سپس جوانه، ساقه ، برگ و در نهایت میوه بدهد. انسان در این راه تنهاست و به جز خود و خدای خود چشم یاری به هیچ کس نباید داشته باشد. هدف نهایی کسانی که در کار خود بزرگ فکر می کنند مشخص است، «رئیس شدن». کتاب حاضر قدم های کوچک شما را برای رسیدن به هدف های بزرگ را در قالب یک هرم با نام «هرم موفقیت» بیان می کند.

 

 

 

عنوان کتاب: شغل مورد علاقه


نویسنده: دوباتن، آلن


مترجم: حاجی بیگلو، محمدهادی


رده بندی دیویی: 1398ش 737 د1/650


شماره ثبت: 224038


ناشر: کتابسرای نیک


سال انتشار: 1398 

نویسنده در این کتاب به موضوعی می‌پردازد که این روزها دغدغه و آرزوی بیشتر آدم‌ها است؛ «شغل مورد علاقه». دوباتن می‌گوید اصولا علاقه‌داشتن به کار، موضوعی است که در ذهن انسان مدرن شکل گرفت و تا پیش ازآن موضوعی نبود که خیلی مهم پنداشته شود. انسان فهمید که در موضوع کار باید هر دو جنبه درآمد و لذت را در نظر داشته باشد. دیگر کار خوب اساساً کاری محسوب می‌شد که عمیق‌ترین بخش‌های وجود ما را به‌کار گیرد و بتواند محصول یا خدمتی به‌بار آورد که درآمد لازم برای نیازهای مادی‌مان هم فراهم شود. هدف از کتاب حاضر این است  که در برخی از مشکلات پیش روی شما یاری و راهنمایی‌تان کند تا بتوانید خود را بهتر بشناسید و شغلی را بیابید که کاملاً مناسبتان است.

 

 

 

 

عنوان کتاب: 15 ثروتمند موفق ، 15 پل موفقیت


نویسنده: بیگدلی ، سعید


رده بندی دیویی: 1387پ 957 ب1/650


شماره ثبت:  165917


ناشر: سعید بیگدلی


سال انتشار: 1387

 

هر انسانی در مقطعی از زمان زندگی خود یک ایستگاه تفکر دارد. ایستگاه تفکر، دورانی است که در آن انسان فرصت تحلیل و بررسی و مشخص کردن هدف های آینده اش را دارد. شاید در ایستگاه تفکر، انسان وضعیت مالی و روحی مناسبی نداشته باشد، ولی این دوران می تواند دورانی موفق و طلایی برای رسیدن به اهداف و آرزوها باشد. در این کتاب، زوایای مختلف زندگی و راه های موفقیت 15 نفر از ثروتمندترین اشخاص دنیا، در سال 2008 میلادی، به طور کامل بیان شده است.


 

 

عنوان کتاب: قله ها و دره ها

 ( بهره گرفتن از دوران خوش و سخت در زندگی و کار )


نویسنده: جانسون ، اسپنسر


مترجم: عظیم زاده ، مانی


رده بندی دیویی: 1389ق 199 ج1/650     

       
شماره ثبت: 197893


ناشر:پیکان


سال انتشار: 1389

 

قله ها و دره ها، کتابی است که نویسنده رویارویی با دوران خوش و سخت زندگی را به تصویر می کشد. دره، کنایه از دوران سخت زندگی و قله، کنایه از دوران خوش زندگی را دارد. دره و قله، نشان دهنده احساسات درونی ما و واکنش ما به اتفاقات بیرونی نیز هست. قله ها و دره ها به ما می نمایاند که چگونه بیشتر بر قله بمانیم و چگونه زودتر از دره بیرون بیایم. قله ها و دره ها به هم پیوسته اند. خطاهای دوران خوش ما، دوران سخت فردا را رقم می زند و دانایی دوران سخت امروز، دوران خوش فردا را رقم می زند.

 

 

عنوان کتاب: ملکی دیگر، ملکوتی دیگر

برای چه به دنیا آمده ایم؟

نویسنده: تلی، اکهارت

مترجم: عاقلی، سیامک

رده بندی دیویی: 1397م 699 ت4/204

شماره ثبت: 224678

ناشر: نامک

سال انتشار: 1397


 

هدف از نگارش‌‌ِ این کتاب، ایجاد‌‌ِ تحوّلی در آگاهی یا به‎عبارت‌‌ِ دیگر، بیداری شماست. این کتاب دربارۀ خود‌‌ِ شماست. این کتاب تنها موفق به بیدار کردنِ کسانی می‌شود که آمادگی آن را داشته ‎باشند. این آمادگی هنوز در همه ‎کس وجود ندارد، اما کم نیستند کسانی که این آمادگی را دارند. با بیداری‌‌ِ هر فرد سرعت و جنبش‌‌ِ آگاهی‌‌ِ جمعی افزایش می‌یابد و بیداری را برای دیگران آسان‎تر می‎کند.

 

 

 

 

عنوان کتاب: تاکتیک های میلیاردرهای موفق

نویسنده: کیوساکی، رابرت

مترجم: طاهریان ریزی، ابوالفضل

رده بندی دیویی: 1398ت 987 ک024/332       

شماره ثبت: 224030

ناشر:   طاهریان

سال انتشار: 1398

 

 

ثروتمندان با استفاده از تاکتیک های مدرن و به روز، اقتصاد جهانی را طریق دولت ها، بانک ها و بازارهای اقتصادی کنترل می کنند. این فرایند مختص این دوره و زمان نیست و از زمانی که انسان قدم بر روی زمین گذاشته تا امروز ادامه دارد. ثروتمندان واقعی رازها و تاکتیک های ناگفته زیادی در سینه دارند که به آن ها کمک می کند تا در بدترین شرایط اقتصادی، بهترین نتیجه ممکن را بگیرند. کتاب پیش رو شامل دو بخش است، بخش اول در برگیرنده اشکال مختلف این تاکتیک ها و بخش دوم در برگیرنده تاکتیک هایی است که باید در بحران های  اقتصاد در مسیر پولدار شدن باید استفاده کنیم.

 

 

 

عنوان کتاب: گل مریم کاغذی

نگاهی به مهندسی زندگی

نویسنده: سیدی مقدم، سیدرضا

رده بندی دیویی: 1396گ 923 س1/158 

شماره ثبت: 217212

ناشر: سیدرضا سیدی مقدم

سال انتشار: 1396 

زندگی رودخانه ای است که در مسیر خود، با گذشتن از موانع به دریا و در نهایت به اقیانوس راه پیدا خواهد کرد. باید دریا دل بود تا با قناعت، زندگی سعادتمندانه ای را رقم زد. یک حقیقت پنهان، زندگی انسان ها را تحت الشعاع قرار داده و آن، داشتن درک درست از شرایط حال و آینده است. کتاب حاضر کمک می کند تا بر مسایل روحی و روانی خود بیشتر واقف شویم و در این راستا کمتر دچار امراض روحی و روانی (مانند افسردگی، استرس، اضطراب و ...) شویم.

 

 

شبکه های اجتماعی

جستجو در میان مطالب

نماد الکترونیک

امروز2515
دیروز3903
ماه110812
همه بازدیدها12587616

شعبه مرکزی : خیابان شریعتی، تقاطع طالقانی، پلاک 173

تلفن : 8-77632007-021

ایمیل: [email protected]

ساعت کاری شعبه مرکزی

ساعات کاری شعبه امیرآباد

Design: