• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • مرجع شعبه مرکزی
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

جملات بزرگان

 

قالَ اَمیرُالمُوْمِنینَ عَلِیُّ بْنُ اَبیطالب(علیه السلام):

مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ.

ادامه مطلب...

عنوان کتاب: غلبه بر فشارهای زندگی

نویسنده: دیویس، فیلیپا

مترجم: فتوحی، شهرزاد

رده بندی دیویی: 1385غ 992 د9042/155   

شماره ثبت:  227193

ناشر: به تدبیر

سال انتشار: 1385

هرکسی در دورانی از زندگی در تنگنا و فشار است و وقتی همچون چالشی با آن مواجه می شویم و کنترل آن را در دست می گیریم، می تواند بسیار برانگیزنده و الهام بخش شود. فقط وقتی فشار از حد بگذرد، منجر به خستگی شدید، تهدید سلامتی و ناکامی می شود. این کتاب به شما کمک می کند تا دریابید علت های فشار چیست و چگونه می تواند برای شما مفید باشد و در چه حالتی می تواند به تنش منجر شود.

عنوان کتاب: 250 روش برای نه گفتن:

اجازه ندهید دیگران از شما سوءاستفاده کنند!

نویسنده: نیومن ، سوزان

مترجم: حق نبی مطلق، هانیه

رده بندی دیویی: 1392د 996 ن2/158                        

شماره ثبت: 227103

ناشر: پارسینه

سال انتشار: 1392


 


«بله»، «حتما»، «مشکلی نیست»، همه و همه کلماتی هستند که بی اراده و بدون این که واقعیت داشته باشند از دهان خارج می شوند. بسیاری از افراد بر این باورند که کلمه «نه» با خود واکنش های شدیدی را به همراه دارد. ترس از طرد شدن و نادیده گرفته شدن بسیار شدید است. در واقع ضرر و آسیبی که کلمه «بلی» روی شما می گذارد خیلی بیشتر از آسیبی است که با «نه» گفتن شما روی افراد دیگر گذاشته می شود. هدف از کتاب حاضر، کمکی است برای کسانی که با گفتن «بله» خود را درگیر کارهایی می کنند که هیچ تمایلی به انجام آن ندارند، این کتاب درس هایی به شما می دهد که اراده شما را قوی و به شما زمان بیشتری را برای تصمیم گیری می دهد.

عنوان کتاب: مجموعه گیاهان دارویی

گردآورندگان: حامد همراه، محمدحسین لاجوردی

رده بندی دیویی: م 683 ه32/615

شماره ثبت: 220310

ناشر: با فرزانگان

سال انتشار: 1391

همه ما به این موضوع که گیاهان و میوه ها دارای خواص سرشاری هستند آگاه هستیم. انسان سلامتی و شادابی خود را از طبیعت و گیاهان کسب می کند. کتاب حاضر با نظم الفبایی به معرفی برخی گیاهان و میوه‌ها پرداخته است. مباحثی که در این کتاب در مورد هر گیاه یا میوه بدان اشاره شده است شامل: نام علمی، مشخصات گیاه، ترکیبات‌ شیمیایی آن، موارد مصرف، طرز مصرف و نکات ضروری است.

 

 

عنوان کتاب: همه کودکان تیزهوشند اگر ...

چگونه استعدادهای واقعی کودک خود را کشف و تقویت کنیم

نویسنده: میریام استاپرد

مترجم: سهراب سوری، امیر صادقی بابلان

رده بندی دیویی:    ه 475الف231 / 305        

شماره ثبت: 19677

 ناشر: نشر دانش ایران

سال انتشار: 1391


 

این کتاب برای مراحل مختلف سنی کودک، از روز اول تولد گرفته تا پنج سالگی، وضعیت کودک را از نظر هر یک از این هفت جنبه مشخص کرده و کارهایی را که پدر و مادر می توانند برای کمک به کودک و تسریع رشد او در این زمینه ها  انجام دهند، بیان کرده است. روش کتاب در انجام این کار روشی ساده است. به این ترتیب که در بخش نمودارهای رشد، برای هر یک از جنبه‌های رشد نام برده شده، تقسیمات سنی به صورت سه ستون در هر صفحه مشخص شده است. در نتیجه برای استفاده موثر از کتاب، نیازی نیست که با صرف مدت طولانی، همه کتاب را از ابتدا تا انتها مطالعه کرد. همچنین آزمون های مربوط به هوش، شنوایی، بینایی، و غیره؛ اسباب بازی های مناسب برای سنین مختلف؛ معیارهای انتخاب مهدکودک مناسب؛ رابطه ترتیب تولد کودک در خانواده با استعدادهای او؛ در اینکتاب بررسی شده است.

 

 


عنوان کتاب: ایده های خلاقانه فروش بیمه

نویسنده: حمید امامی      

رده بندی دیویی: الف767 الف32/368                                        

شماره ثبت: 223601

 ناشر: نسل نو اندیش

سال انتشار:  1398

همیشه فروش‌تان را با برنامه جلو ببرید نه با شانس، درضمن همانطور که برای هر قفلی کلیدی وجود دارد، هر جواب «نه» هم علتی دارد. باید با صبر و حوصله راه تبدیل «نه» به «بله» را پیدا کرد و این کاملا به هنر شما بستگی دارد.

کتاب «ایده های خلاقانه فروش بیمه» شامل تکنیک های کاربردی و عملی بازاریابی و فروش است.

با استفاده از تکنیک ها و روش های این کتاب، شما هم می توانید توانایی‌تان را در متقاعد کردن افراد افزایش دهید و از زمانتان نیز بهترین بهره‌وری را داشته باشید و به موفقیت های زیادی در کسب و کار بیمه دست یابید.  

 

 

عنوان کتاب: نخستین یاران پیامبر صل الله علیه و آله و سلم: زندگی نامه 18 تن از اولین یاران پیامبر(ص) برگرفته از کتاب رجال من حول الرسول: رجال حول الرسول. فارسی. برگزیده

نویسنده: خالدمحمدخالد

 مترجم: مهدی پیشوایی

رده بندی دیویی:  ن 194 خ94/ 297 

شماره ثبت: 223368     

ناشر: بهار دل ها

سال انتشار: 1397

آشنایی با بزرگ مردانی که در پرتو آیین حیات بخش اسلام، شخصیت یافتند و به مراحل عالی انسانیت رسیدند برای همگان، موثر و آموزنده است.اثر حاضر، شرح حال و زندگینامه 18 تن از شخصیت های برجسته صدر اسلام و شاگردان ممتاز مکتب انسان ساز پیامبر عالی قدر اسلام است که نکات برجسته و فرازهای جالب زندگی پرافتخار و درخشان آنان، به سبک داستان و در عین حال توام با تجزیه و تحلیل خاصی به رشته تحریر درآمده است.

 

عنوان کتاب: حماسه های شاهنامه

به روایت: هلن زیمرن

مترجم: هوشنگ رحیمی

رده بندی دیویی:  ز ب / ش 473 ف 21/1فا8                        

 شماره ثبت: 86752          

ناشر: پژوهه

سال انتشار: 1380

شاهنامه مهمترین سند برای داستان های ملی و بهره گیری از زبان فارسی است. روایات اساطیری، حماسی و پهلوانی شاهنامه عهد کیومرث تا پایان دوران یزدگرد سوم ساسانی را در بر می گیرد و بیشترین بخش داستان‌ها شرح جنگ های ایرانیان با اقوام تورانی است. حماسه نوعی شعر است که حالت روایت دارد و به بیان اعمال قهرمانی و افتخارات ملی یا فردی می پردازد. در این مجموعه شانزده داستان حماسی شاهنامه با بیانی روان نقل شده است. در نخستین داستان مجموعه سرگذشت پادشاهان دوران باستان از کیومرث تا به بند کشیدن ضحاک نقل شده و در داستان‌های دیگر سرگذشت و حماسه‌های شخصیت‌های دیگر به صورت مستقل روایت شده‌است.

 

عنوان کتاب: دکوراسیون منزل

 نویسنده:  ندا کاووسی

 رده بندی دیویی: د 331 ک26/613      

 شماره ثبت: 145335   

  ناشر: ملینا

 سال انتشار:  1389

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


زیبایی خانه برای هر فرد دارای اهمیت ویژه‌ای است. هر خانه دارای بخش‌هایی می‌باشد از جمله آشپزخانه، اتاق‌خواب، نشیمن و ... . اهمیت نوع چیدمان وسایل خانه برای اینکه مکانی مطبوع و استاندارد برای زندگی باشد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. کتاب حاضر، به مباحثی در حوزه دکوراسیون منزل پرداخته است و مخاطب را در زمینه انتخاب رنگ مناسب برای بخشهای مختلف منزل، نحوه چیدمان وسایل در هر بخش و هماهنگ کردن اجزای متفاوت با یکدیگر، طراحی دیوارها و تنظیم نور راهنمایی کرده است.

 

 

عنوان کتاب: زبان، کلید بهشت و جهنم

 

نویسنده: احمدی ، زین العابدین ، 1338‏

 

رده بندی دیویی: 1387ز 286الف634/297                        

 

شماره ثبت: 119114

 

ناشر:   میثم تمار

 

سال انتشار: 1387

 


زبان از جوارح بسیار ارزشمند و مفید است که می تواند با سخنان عالمانه و مقالات حکیمانه، جامعه را با کمال بسازد و از فرهنگ و دانش برخوردار نماید. زبان می تواند با مواعظه حسنه و اندرزهای مشفقانه مردم را تربیت کند و به راه سعادت و رستگاری رهنمون سازد. همچنین زبان از جوارح بسیار خطرناک و مضر نیز هست و آفتش از آفت سایر اعضا و جوارح بیشتر است. در کتاب حاضر مطالبی پیرامون فواید و آفات زبان بیان شده است. بخش اول کتاب مربوط به فواید زبان است و بخش دوم به آفات زبان اختصاص دارد.

 

عنوان کتاب: رویکردهای علمی به اسطوره شناسی

نویسنده: مهوش واحددوست

رده بندی دیویی: 1381ر 133 و13/291

شماره ثبت: 64572

ناشر: سروش

سال انتشار: 1381

کتاب حاضر مبتنی است بر‌ جستارها، نظریه ها وگفتارهای علمی در حوزه اسطوره شناسی بدون آن که به شرح بن‌مایه های اساطیری بپردازد. این کتاب در سه بخش تدوین شده است:

در بخش نخست؛ اسطوره شناسی از دیدگاه های گوناگون بررسی و ضمن یادکرد از انواع اساطیر، درباره جهان بینی اسطوره‌ای و وجود زبان مشترک میان اسطوره و رویا بحث شده است. در یکی دیگر از گفتارهای این بخش به چگونگی ساختار اسطوره پرداخته شده است.

در بخش دوم؛ از رهیافت های علوم انسانی در رویارویی با اسطوره و دانش آن سخن رفته است. این بحث در‌برگیرنده شرح رویکردهای زبان‌شناسی، مردم‌شناسی، روان‌شناسی و دیگر رشته های علمی نسبت به اسطوره است.

در بخش سوم؛ پس از تعریف آیین و جنبه های نمادی آن، پیوستگی آن با اسطوره بیان شده است. در گفتارهای پسین این بخش، از وجوه اشتراک و افتراق علم و فلسفه و هم چنین حماسه و تاریخ در رابطه با اسطوره گفتگو شده است.

شبکه های اجتماعی

نماد الکترونیک

امروز570
دیروز3788
ماه37989
همه بازدیدها19606657

شعبه مرکزی : خیابان شریعتی، تقاطع طالقانی، پلاک 173

تلفن : 8-77632007-021

ایمیل: info@kanoon-ansar.ir

ساعت کاری شعبه مرکزی

ساعات کاری شعبه امیرآباد

Design: