• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • مرجع شعبه مرکزی
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

جملات بزرگان

 

قالَ اَمیرُالمُوْمِنینَ عَلِیُّ بْنُ اَبیطالب(علیه السلام):

مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ.

ادامه مطلب...

 

 

عنوان کتاب: الیزابت گم شده است


نویسنده: هیلی، اما


مترجم: سعادت، شبنم


رده بندی دیویی: 1396الف971 ه912/823


شماره ثبت: 217860


ناشر: آموت


سال انتشار: 1396

داستان این کتاب،که به گفته نویسنده‌اش با الهام از زندگی دو مادربزرگش نوشته شده است، درباره پیرزنی آلزایمری است که نامش ماود و تنهاست. پرستاری از او مراقبت می کند. دارای یک دختر و نوه است و تصوراتی خلاف واقع دارد از جمله اینکه دوستش گم شده است؛ دوستی که تلاش می کند او را پیدا کند. در حین این تلاش ماود به یاد گذشته و اتفاق تلخ دوران جوانی‌اش و تأثیری که این اتفاق در زندگی فعلی‌اش داشت، می‌افتد. با تشدید شدن بیماری، ماود پرده از معمای گذشته‌اش بر می‌دارد. با اینکه کتاب روایتی غم انگیز و متاثر کننده دارد،  در عین حال دارای زبانی جذاب و دلنشین و با چاشنی طنز و معما نیز است.

 

 

 

عنوان کتاب: به خودت کمک کن!

چون، هیچ کس این کار را نخواهد کرد


نویسنده: تپرواین، کورت


مترجم: کرمی، کلارا


رده بندی دیویی: 1385ب 334 ت733/153             


شماره ثبت: 215919


ناشر: نسل نواندیش


سال انتشار: 1385

نویسنده در این کتاب نشان می دهد که جدا از موقعیت سلامت و روابط شخصی مان، برای پیشرفت معنوی مان چه کاری می توانیم انجام دهیم. پیشرفت بستگی به خود ما دارد، خود ما جوابگوی آن هستیم، خود ما سرنوشتمان را می سازیم، خود ما باید زحمت آن را به دوش بکشیم و تنها خود ما می توانیم آن را تغییر دهیم. تمریناتی عملی برای رسیدن به یک زندگی موفق و کامل در این کتاب بیان شده است.

 

 

عنوان کتاب: زن واسپرده


نویسنده: دویل، لورا


مترجم: قراچه داغی، مهدی


رده بندی دیویی: 1397ز 824 د7/306


شماره ثبت: 219595


ناشر: آسیم


سال انتشار: 1397

مولف در این کتاب خصوصیات و ویژگی‌های شخصیتی زنان و مردان را با اشاره به تفاوت‌های زن و مرد شرح می‌دهد، سپس با برشمردن مشکلات زندگی مشترک خاطرنشان می‌کند که این مشکلات ناشی از بی‌توجهی به تفاوت‌های میان مرد و زن است. وی در ادامه با ذکر حکایات و خاطراتی، رهنمودهایی برای رفع مشکلات زناشویی فراهم می‌آورد.

 

 

 

عنوان کتاب: سنگفرش هر خیابان از طلاست


نویسنده: کیم ، وو ‏-‏ چونگ


مترجم: آریایی، مهشید ، حق شناس، فریده


رده بندی دیویی: 1393س 968 ک1/650


شماره ثبت: 35783


ناشر: تمیشه


سال انتشار: 1393 

کتاب، راهکارهای جدیدی برای تصمیم‌گیری‌های بزرگ، تامین وام‌های کلان، چگونگی اتمام جلسات کاری طولانی و استخدام دستیاران بزرگ را آموزش می‌دهد. پس از خواندن این کتاب می‌فهمیم  که به همان اندازه که قدرتمندتر هستیم باید متواضع‌تر باشیم. کتاب از چهار قسمت کلی شامل رویاپردازی، مدیریت، رشد کردن و رهبری تشکیل شده است که خواننده را با شیوه ایده‌پردازی، خلاقیت‌ورزی، تصمیم‌گیری، مدیریت، تاثیرگذاری، بازاریابی، سود کردن، بهره‌گیری از موقعیت‌ها آشنا می‌کند.

 

 

 

عنوان کتاب: اگر اول نباشی، آخر می شوی

راه هایی برای به دست گرفتن بازار و شکست دادن رقبا


نویسنده: کاردون، گرنت


مترجم: ربانی، محمدمهدی


رده بندی دیویی: 1397 الف145 ک1/650        


شماره ثبت:224028


ناشر: نگاه نوین


سال انتشار: 1397 

کتاب اگر اول نباشی آخر می‌شوی ، در شرایط اقتصادی سخت کمک تان می کند تا کسب و کار خود را توسعه دهید و آن را در شرایط رکود رشد دهید. اقتصاد ماهیت چرخه ای دارد و می توان آن را به فصول سال تشبیه کرد که همواره می چرخند. ماهیت چرخه ای اقتصاد، باعث می شود که دائم بازی عوض شود و بر این اساس نیاز باشد که ما خود را با آن شرایط وفق دهیم؛ تا نه تنها باقی بمانیم، که رشد هم پیدا کنیم.

 

 

عنوان کتاب: چگونه بدون پارتی رئیس شویم؟


نویسنده: رنجبر، پیمان


رده بندی دیویی: 1394چ 727 ر1/650  

         
شماره ثبت: 215472  

 
ناشر: دایره دانش


سال انتشار: 1394 

انسان برای رسیدن به موفقیت باید همچون یک دانه به درختی که میوه می دهد تبدیل شود بنابراین باید خودش را از هم بپاشد ، به سختی بیفتد عرق بریزد ، خاک را بشکافد ، سنگ را کنار بزند ، سپس جوانه، ساقه ، برگ و در نهایت میوه بدهد. انسان در این راه تنهاست و به جز خود و خدای خود چشم یاری به هیچ کس نباید داشته باشد. هدف نهایی کسانی که در کار خود بزرگ فکر می کنند مشخص است، «رئیس شدن». کتاب حاضر قدم های کوچک شما را برای رسیدن به هدف های بزرگ را در قالب یک هرم با نام «هرم موفقیت» بیان می کند.

 

 

 

عنوان کتاب: شغل مورد علاقه


نویسنده: دوباتن، آلن


مترجم: حاجی بیگلو، محمدهادی


رده بندی دیویی: 1398ش 737 د1/650


شماره ثبت: 224038


ناشر: کتابسرای نیک


سال انتشار: 1398 

نویسنده در این کتاب به موضوعی می‌پردازد که این روزها دغدغه و آرزوی بیشتر آدم‌ها است؛ «شغل مورد علاقه». دوباتن می‌گوید اصولا علاقه‌داشتن به کار، موضوعی است که در ذهن انسان مدرن شکل گرفت و تا پیش ازآن موضوعی نبود که خیلی مهم پنداشته شود. انسان فهمید که در موضوع کار باید هر دو جنبه درآمد و لذت را در نظر داشته باشد. دیگر کار خوب اساساً کاری محسوب می‌شد که عمیق‌ترین بخش‌های وجود ما را به‌کار گیرد و بتواند محصول یا خدمتی به‌بار آورد که درآمد لازم برای نیازهای مادی‌مان هم فراهم شود. هدف از کتاب حاضر این است  که در برخی از مشکلات پیش روی شما یاری و راهنمایی‌تان کند تا بتوانید خود را بهتر بشناسید و شغلی را بیابید که کاملاً مناسبتان است.

 

 

 

 

عنوان کتاب: 15 ثروتمند موفق ، 15 پل موفقیت


نویسنده: بیگدلی ، سعید


رده بندی دیویی: 1387پ 957 ب1/650


شماره ثبت:  165917


ناشر: سعید بیگدلی


سال انتشار: 1387

 

هر انسانی در مقطعی از زمان زندگی خود یک ایستگاه تفکر دارد. ایستگاه تفکر، دورانی است که در آن انسان فرصت تحلیل و بررسی و مشخص کردن هدف های آینده اش را دارد. شاید در ایستگاه تفکر، انسان وضعیت مالی و روحی مناسبی نداشته باشد، ولی این دوران می تواند دورانی موفق و طلایی برای رسیدن به اهداف و آرزوها باشد. در این کتاب، زوایای مختلف زندگی و راه های موفقیت 15 نفر از ثروتمندترین اشخاص دنیا، در سال 2008 میلادی، به طور کامل بیان شده است.


 

شبکه های اجتماعی

جستجو در میان مطالب

نماد الکترونیک

امروز4108
دیروز6966
ماه146081
همه بازدیدها10474971

شعبه مرکزی : خیابان شریعتی، تقاطع طالقانی، پلاک 173

تلفن : 8-77632007-021

ایمیل: [email protected]

ساعت کاری شعبه مرکزی

ساعات کاری شعبه امیرآباد

Design: