• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • مرجع شعبه مرکزی
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

جملات بزرگان

 

قالَ اَمیرُالمُوْمِنینَ عَلِیُّ بْنُ اَبیطالب(علیه السلام):

مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ.

ادامه مطلب...

عنوان کتاب: ایده های خلاقانه فروش بیمه

نویسنده: حمید امامی      

رده بندی دیویی: الف767 الف32/368                                        

شماره ثبت: 223601

 ناشر: نسل نو اندیش

سال انتشار:  1398

همیشه فروش‌تان را با برنامه جلو ببرید نه با شانس، درضمن همانطور که برای هر قفلی کلیدی وجود دارد، هر جواب «نه» هم علتی دارد. باید با صبر و حوصله راه تبدیل «نه» به «بله» را پیدا کرد و این کاملا به هنر شما بستگی دارد.

کتاب «ایده های خلاقانه فروش بیمه» شامل تکنیک های کاربردی و عملی بازاریابی و فروش است.

با استفاده از تکنیک ها و روش های این کتاب، شما هم می توانید توانایی‌تان را در متقاعد کردن افراد افزایش دهید و از زمانتان نیز بهترین بهره‌وری را داشته باشید و به موفقیت های زیادی در کسب و کار بیمه دست یابید.  

 

 

عنوان کتاب: نخستین یاران پیامبر صل الله علیه و آله و سلم: زندگی نامه 18 تن از اولین یاران پیامبر(ص) برگرفته از کتاب رجال من حول الرسول: رجال حول الرسول. فارسی. برگزیده

نویسنده: خالدمحمدخالد

 مترجم: مهدی پیشوایی

رده بندی دیویی:  ن 194 خ94/ 297 

شماره ثبت: 223368     

ناشر: بهار دل ها

سال انتشار: 1397

آشنایی با بزرگ مردانی که در پرتو آیین حیات بخش اسلام، شخصیت یافتند و به مراحل عالی انسانیت رسیدند برای همگان، موثر و آموزنده است.اثر حاضر، شرح حال و زندگینامه 18 تن از شخصیت های برجسته صدر اسلام و شاگردان ممتاز مکتب انسان ساز پیامبر عالی قدر اسلام است که نکات برجسته و فرازهای جالب زندگی پرافتخار و درخشان آنان، به سبک داستان و در عین حال توام با تجزیه و تحلیل خاصی به رشته تحریر درآمده است.

 

عنوان کتاب: حماسه های شاهنامه

به روایت: هلن زیمرن

مترجم: هوشنگ رحیمی

رده بندی دیویی:  ز ب / ش 473 ف 21/1فا8                        

 شماره ثبت: 86752          

ناشر: پژوهه

سال انتشار: 1380

شاهنامه مهمترین سند برای داستان های ملی و بهره گیری از زبان فارسی است. روایات اساطیری، حماسی و پهلوانی شاهنامه عهد کیومرث تا پایان دوران یزدگرد سوم ساسانی را در بر می گیرد و بیشترین بخش داستان‌ها شرح جنگ های ایرانیان با اقوام تورانی است. حماسه نوعی شعر است که حالت روایت دارد و به بیان اعمال قهرمانی و افتخارات ملی یا فردی می پردازد. در این مجموعه شانزده داستان حماسی شاهنامه با بیانی روان نقل شده است. در نخستین داستان مجموعه سرگذشت پادشاهان دوران باستان از کیومرث تا به بند کشیدن ضحاک نقل شده و در داستان‌های دیگر سرگذشت و حماسه‌های شخصیت‌های دیگر به صورت مستقل روایت شده‌است.

 

عنوان کتاب: دکوراسیون منزل

 نویسنده:  ندا کاووسی

 رده بندی دیویی: د 331 ک26/613      

 شماره ثبت: 145335   

  ناشر: ملینا

 سال انتشار:  1389

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


زیبایی خانه برای هر فرد دارای اهمیت ویژه‌ای است. هر خانه دارای بخش‌هایی می‌باشد از جمله آشپزخانه، اتاق‌خواب، نشیمن و ... . اهمیت نوع چیدمان وسایل خانه برای اینکه مکانی مطبوع و استاندارد برای زندگی باشد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. کتاب حاضر، به مباحثی در حوزه دکوراسیون منزل پرداخته است و مخاطب را در زمینه انتخاب رنگ مناسب برای بخشهای مختلف منزل، نحوه چیدمان وسایل در هر بخش و هماهنگ کردن اجزای متفاوت با یکدیگر، طراحی دیوارها و تنظیم نور راهنمایی کرده است.

 

 

عنوان کتاب: زبان، کلید بهشت و جهنم

 

نویسنده: احمدی ، زین العابدین ، 1338‏

 

رده بندی دیویی: 1387ز 286الف634/297                        

 

شماره ثبت: 119114

 

ناشر:   میثم تمار

 

سال انتشار: 1387

 


زبان از جوارح بسیار ارزشمند و مفید است که می تواند با سخنان عالمانه و مقالات حکیمانه، جامعه را با کمال بسازد و از فرهنگ و دانش برخوردار نماید. زبان می تواند با مواعظه حسنه و اندرزهای مشفقانه مردم را تربیت کند و به راه سعادت و رستگاری رهنمون سازد. همچنین زبان از جوارح بسیار خطرناک و مضر نیز هست و آفتش از آفت سایر اعضا و جوارح بیشتر است. در کتاب حاضر مطالبی پیرامون فواید و آفات زبان بیان شده است. بخش اول کتاب مربوط به فواید زبان است و بخش دوم به آفات زبان اختصاص دارد.

 

عنوان کتاب: رویکردهای علمی به اسطوره شناسی

نویسنده: مهوش واحددوست

رده بندی دیویی: 1381ر 133 و13/291

شماره ثبت: 64572

ناشر: سروش

سال انتشار: 1381

کتاب حاضر مبتنی است بر‌ جستارها، نظریه ها وگفتارهای علمی در حوزه اسطوره شناسی بدون آن که به شرح بن‌مایه های اساطیری بپردازد. این کتاب در سه بخش تدوین شده است:

در بخش نخست؛ اسطوره شناسی از دیدگاه های گوناگون بررسی و ضمن یادکرد از انواع اساطیر، درباره جهان بینی اسطوره‌ای و وجود زبان مشترک میان اسطوره و رویا بحث شده است. در یکی دیگر از گفتارهای این بخش به چگونگی ساختار اسطوره پرداخته شده است.

در بخش دوم؛ از رهیافت های علوم انسانی در رویارویی با اسطوره و دانش آن سخن رفته است. این بحث در‌برگیرنده شرح رویکردهای زبان‌شناسی، مردم‌شناسی، روان‌شناسی و دیگر رشته های علمی نسبت به اسطوره است.

در بخش سوم؛ پس از تعریف آیین و جنبه های نمادی آن، پیوستگی آن با اسطوره بیان شده است. در گفتارهای پسین این بخش، از وجوه اشتراک و افتراق علم و فلسفه و هم چنین حماسه و تاریخ در رابطه با اسطوره گفتگو شده است.

 

عنوان کتاب: قله ها و دره ها

 ( بهره گرفتن از دوران خوش و سخت در زندگی و کار )


نویسنده: جانسون ، اسپنسر


مترجم: عظیم زاده ، مانی


رده بندی دیویی: 1389ق 199 ج1/650     

       
شماره ثبت: 197893


ناشر:پیکان


سال انتشار: 1389

 

قله ها و دره ها، کتابی است که نویسنده رویارویی با دوران خوش و سخت زندگی را به تصویر می کشد. دره، کنایه از دوران سخت زندگی و قله، کنایه از دوران خوش زندگی را دارد. دره و قله، نشان دهنده احساسات درونی ما و واکنش ما به اتفاقات بیرونی نیز هست. قله ها و دره ها به ما می نمایاند که چگونه بیشتر بر قله بمانیم و چگونه زودتر از دره بیرون بیایم. قله ها و دره ها به هم پیوسته اند. خطاهای دوران خوش ما، دوران سخت فردا را رقم می زند و دانایی دوران سخت امروز، دوران خوش فردا را رقم می زند.

 

 

شبکه های اجتماعی

جستجو در میان مطالب

نماد الکترونیک

امروز4166
دیروز6966
ماه146139
همه بازدیدها10475029

شعبه مرکزی : خیابان شریعتی، تقاطع طالقانی، پلاک 173

تلفن : 8-77632007-021

ایمیل: [email protected]

ساعت کاری شعبه مرکزی

ساعات کاری شعبه امیرآباد

Design: