• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • مرجع شعبه مرکزی
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

جملات بزرگان

 

قالَ اَمیرُالمُوْمِنینَ عَلِیُّ بْنُ اَبیطالب(علیه السلام):

مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ.

ادامه مطلب...

عنوان کتاب: ملکی دیگر، ملکوتی دیگر

برای چه به دنیا آمده ایم؟

نویسنده: تلی، اکهارت

مترجم: عاقلی، سیامک

رده بندی دیویی: 1397م 699 ت4/204

شماره ثبت: 224678

ناشر: نامک

سال انتشار: 1397


 

هدف از نگارش‌‌ِ این کتاب، ایجاد‌‌ِ تحوّلی در آگاهی یا به‎عبارت‌‌ِ دیگر، بیداری شماست. این کتاب دربارۀ خود‌‌ِ شماست. این کتاب تنها موفق به بیدار کردنِ کسانی می‌شود که آمادگی آن را داشته ‎باشند. این آمادگی هنوز در همه ‎کس وجود ندارد، اما کم نیستند کسانی که این آمادگی را دارند. با بیداری‌‌ِ هر فرد سرعت و جنبش‌‌ِ آگاهی‌‌ِ جمعی افزایش می‌یابد و بیداری را برای دیگران آسان‎تر می‎کند.

 

 

 

 

عنوان کتاب: تاکتیک های میلیاردرهای موفق

نویسنده: کیوساکی، رابرت

مترجم: طاهریان ریزی، ابوالفضل

رده بندی دیویی: 1398ت 987 ک024/332       

شماره ثبت: 224030

ناشر:   طاهریان

سال انتشار: 1398

 

 

ثروتمندان با استفاده از تاکتیک های مدرن و به روز، اقتصاد جهانی را طریق دولت ها، بانک ها و بازارهای اقتصادی کنترل می کنند. این فرایند مختص این دوره و زمان نیست و از زمانی که انسان قدم بر روی زمین گذاشته تا امروز ادامه دارد. ثروتمندان واقعی رازها و تاکتیک های ناگفته زیادی در سینه دارند که به آن ها کمک می کند تا در بدترین شرایط اقتصادی، بهترین نتیجه ممکن را بگیرند. کتاب پیش رو شامل دو بخش است، بخش اول در برگیرنده اشکال مختلف این تاکتیک ها و بخش دوم در برگیرنده تاکتیک هایی است که باید در بحران های  اقتصاد در مسیر پولدار شدن باید استفاده کنیم.

 

 

 

عنوان کتاب: گل مریم کاغذی

نگاهی به مهندسی زندگی

نویسنده: سیدی مقدم، سیدرضا

رده بندی دیویی: 1396گ 923 س1/158 

شماره ثبت: 217212

ناشر: سیدرضا سیدی مقدم

سال انتشار: 1396 

زندگی رودخانه ای است که در مسیر خود، با گذشتن از موانع به دریا و در نهایت به اقیانوس راه پیدا خواهد کرد. باید دریا دل بود تا با قناعت، زندگی سعادتمندانه ای را رقم زد. یک حقیقت پنهان، زندگی انسان ها را تحت الشعاع قرار داده و آن، داشتن درک درست از شرایط حال و آینده است. کتاب حاضر کمک می کند تا بر مسایل روحی و روانی خود بیشتر واقف شویم و در این راستا کمتر دچار امراض روحی و روانی (مانند افسردگی، استرس، اضطراب و ...) شویم.

 

 

عنوان کتاب: معمار آینده ی خود باشید:

چگونه 12 عامل حیاتی برای داشتن موفقیت نامحدود را در دست بگیریم

نویسنده: تریسی، برایان

مترجم: تازه زاده، فریدون

رده بندی دیویی: 1394م 553 ت1/659

شماره ثبت: 227259

ناشر:   آئینه دانش

سال انتشار: 1394

عاملی که سبب عقب نشینی مردم از موفقیت بزرگ خود می شود و باعث می شود از رسیدن به اهداف عالی تر بترسند، این است که آن ها در راحت طلبی خود گرفتارند. قانون عادت یک عامل کلیدی بخت و اقبال است و می گوید: رفتار شما تحت تسلط عادات شماست. در این کتاب شما با دوازده اصل برای موفق شدن و رسیدن به اهداف‌تان و خواسته‌های‌تان آشنا می‌شوید. کتاب در ۱۴فصل نگارش شده است که به دلیل نثر دلنشین باعث خستگی و کسلی نمی‌شود. یکی از مزیت‌های این کتاب تمرین‌هایی است که آخر هر فصل ارایه شده است تا خیلی بهتر مطالب هر فصل را بفهمید و همچنین بتوانید برای شروع، عملی آن‌ها را انجام دهید.

 

عنوان کتاب: غلبه بر فشارهای زندگی

نویسنده: دیویس، فیلیپا

مترجم: فتوحی، شهرزاد

رده بندی دیویی: 1385غ 992 د9042/155   

شماره ثبت:  227193

ناشر: به تدبیر

سال انتشار: 1385

هرکسی در دورانی از زندگی در تنگنا و فشار است و وقتی همچون چالشی با آن مواجه می شویم و کنترل آن را در دست می گیریم، می تواند بسیار برانگیزنده و الهام بخش شود. فقط وقتی فشار از حد بگذرد، منجر به خستگی شدید، تهدید سلامتی و ناکامی می شود. این کتاب به شما کمک می کند تا دریابید علت های فشار چیست و چگونه می تواند برای شما مفید باشد و در چه حالتی می تواند به تنش منجر شود.

عنوان کتاب: 250 روش برای نه گفتن:

اجازه ندهید دیگران از شما سوءاستفاده کنند!

نویسنده: نیومن ، سوزان

مترجم: حق نبی مطلق، هانیه

رده بندی دیویی: 1392د 996 ن2/158                        

شماره ثبت: 227103

ناشر: پارسینه

سال انتشار: 1392


 


«بله»، «حتما»، «مشکلی نیست»، همه و همه کلماتی هستند که بی اراده و بدون این که واقعیت داشته باشند از دهان خارج می شوند. بسیاری از افراد بر این باورند که کلمه «نه» با خود واکنش های شدیدی را به همراه دارد. ترس از طرد شدن و نادیده گرفته شدن بسیار شدید است. در واقع ضرر و آسیبی که کلمه «بلی» روی شما می گذارد خیلی بیشتر از آسیبی است که با «نه» گفتن شما روی افراد دیگر گذاشته می شود. هدف از کتاب حاضر، کمکی است برای کسانی که با گفتن «بله» خود را درگیر کارهایی می کنند که هیچ تمایلی به انجام آن ندارند، این کتاب درس هایی به شما می دهد که اراده شما را قوی و به شما زمان بیشتری را برای تصمیم گیری می دهد.

عنوان کتاب: مجموعه گیاهان دارویی

گردآورندگان: حامد همراه، محمدحسین لاجوردی

رده بندی دیویی: م 683 ه32/615

شماره ثبت: 220310

ناشر: با فرزانگان

سال انتشار: 1391

همه ما به این موضوع که گیاهان و میوه ها دارای خواص سرشاری هستند آگاه هستیم. انسان سلامتی و شادابی خود را از طبیعت و گیاهان کسب می کند. کتاب حاضر با نظم الفبایی به معرفی برخی گیاهان و میوه‌ها پرداخته است. مباحثی که در این کتاب در مورد هر گیاه یا میوه بدان اشاره شده است شامل: نام علمی، مشخصات گیاه، ترکیبات‌ شیمیایی آن، موارد مصرف، طرز مصرف و نکات ضروری است.

 

 

عنوان کتاب: همه کودکان تیزهوشند اگر ...

چگونه استعدادهای واقعی کودک خود را کشف و تقویت کنیم

نویسنده: میریام استاپرد

مترجم: سهراب سوری، امیر صادقی بابلان

رده بندی دیویی:    ه 475الف231 / 305        

شماره ثبت: 19677

 ناشر: نشر دانش ایران

سال انتشار: 1391


 

این کتاب برای مراحل مختلف سنی کودک، از روز اول تولد گرفته تا پنج سالگی، وضعیت کودک را از نظر هر یک از این هفت جنبه مشخص کرده و کارهایی را که پدر و مادر می توانند برای کمک به کودک و تسریع رشد او در این زمینه ها  انجام دهند، بیان کرده است. روش کتاب در انجام این کار روشی ساده است. به این ترتیب که در بخش نمودارهای رشد، برای هر یک از جنبه‌های رشد نام برده شده، تقسیمات سنی به صورت سه ستون در هر صفحه مشخص شده است. در نتیجه برای استفاده موثر از کتاب، نیازی نیست که با صرف مدت طولانی، همه کتاب را از ابتدا تا انتها مطالعه کرد. همچنین آزمون های مربوط به هوش، شنوایی، بینایی، و غیره؛ اسباب بازی های مناسب برای سنین مختلف؛ معیارهای انتخاب مهدکودک مناسب؛ رابطه ترتیب تولد کودک در خانواده با استعدادهای او؛ در اینکتاب بررسی شده است.

 

 

شبکه های اجتماعی

جستجو در میان مطالب

نماد الکترونیک

امروز4440
دیروز6966
ماه146413
همه بازدیدها10475303

شعبه مرکزی : خیابان شریعتی، تقاطع طالقانی، پلاک 173

تلفن : 8-77632007-021

ایمیل: [email protected]

ساعت کاری شعبه مرکزی

ساعات کاری شعبه امیرآباد

Design: