• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • مرجع شعبه مرکزی
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

جملات بزرگان

 

قالَ اَمیرُالمُوْمِنینَ عَلِیُّ بْنُ اَبیطالب(علیه السلام):

مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ.

ادامه مطلب...

 

 

عنوان کتاب: قدرت زمان


نویسنده: تریسی، برایان


مترجم: کیوان مهر، میترا


رده بندی دیویی: 1384ق 553 ت11/650


شماره ثبت: 100209


ناشر: علم


سال انتشار: 1384

مدیریت زمان را می توان همچون یک ابزار در نظر گرفت که با کمک آن می توانید یک زندگی عالی برای خود بسازید مشخصه این زندگی موفقیتی بزرگ و حس فوق العاده ای از رضایت و پیروزی است.
مدیریت زمان را می توان همچون وسیله نقلیه ای در نظر گرفت که شما را از آنجایی که می خواهید بروید حمل می کند. مدیریت زمان مجموعه ای از اصول فردی هستند که زمانی که در مورد آن ها مهارت پیدا کردید به شما این توانایی را می دهد تا هر چه می خواهید باشید یا داشته باشید یا انجام دهید. و یا این که به هر موفقیتی که در زندگی بیشترین حس لذت و خوشبختی را به شما می دهد دست یابید.
در صفحات این کتاب، اندیشه ها، روش ها، استراتژی ها و فنونی را خواهید آموخت که عملی تر هستند و فی الفور قابل استفاده اند و خواهید توانست کیفیت زندگی خود را در هر زمینه ای به طرز قابل توجهی بهبود ببخشید.

 

 

 


عنوان کتاب: زبان گل ها


نویسنده: دیفن باخ، ونسا


مترجم: مهرزاد، فیروزه


رده بندی دیویی: 1398ز 937 د6/813


شماره ثبت: 227623


ناشر: آموت


سال انتشار: 1398این رمان داستان دختری به نام ویکتوریا را روایت می کند که پس از دوران کودکی اش در پرورشگاه، نمی تواند با کسی ارتباط بگیرد و تنها راه ارتباط معنی دار او با جهان از طریق گل ها و معانی آن هاست. ویکتوریا جایی برای رفتن ندارد و در یک پارک عمومی می خوابد؛ جایی که از گیاهان، باغ کوچکی برای خود درست کرده است. خیلی زود گلفروشی محلی، استعدادهای او را کشف می کند و ویکتوریا متوجه می شود موهبت کمک به دیگران از طریق انتخاب گل ها را دارد. در این میان فروشنده ای مرموز در بازار گل، جواب سؤال های ویکتوریا و راز دردناکی از گذشته اش را می داند.

 

 

 عنوان کتاب: عزاداران بیل


نویسنده: ساعدی، غلامحسین


رده بندی دیویی: 1388ع 177 س62 /3فا8


شماره ثبت: 184362


ناشر: نگاه


سال انتشار: 1386

 


این کتاب، مجموعه هشت داستان پیوسته درباره فلاکت‌های مدام مردمان روستایی به نام بیل است. کتاب عزاداران بیل شامل هشت قصه کوتاه است که در ظاهر هرچند اتفاق‌های داستان‌ها ربطی به هم ندارد ولی شخصیت‌های داستان‌ها در این هشت قصه تکرار می‌شوند. شخصیت‌های داستان کتاب عزاداران بیل مشترک هستند و مکانی که تمامی اتفاقات در آن رخ می‌دهد، روستای بیل است. وجه مشترک دیگر این قصه‌ها مرگ و اندوه و ترس است. مرگ در عمق داستا‌ن‌‌های کتاب دیده می‌شود. از دیگر نکات قابل توجه حضور حیوانات با کارکردی انسانی است. سگ‌های ده همراه مردم در عزاداری ها شرکت می‌کنند. زن‌های داستان نمونه نوعی زن‌های سنتی ایران هستند. این هشت قصه با راوی دانای کل روایت می‌شوند و مفهوم محور هستند.

 

 

 

 

عنوان کتاب: دختر گل لاله


نویسنده: دیکنسون، مارگارت


مترجم: قیصری، سودابه


رده بندی دیویی: 1396د 942 د914/ 823


شماره ثبت: 227624


ناشر: آموت


سال انتشار: 1396رمان دختر گل لاله ، روایتی است از زندگی مدی مارچ، نوزاد یتیمی که پشت درهای یتیم‌خانه رها شده و مجبور است برای زندگی بجنگد. بنابراین وقتی به مزرعه فیوفارم می‌رود و از طرف فرانک براکنبری و خانواده‌اش مورد استقبال قرار می‌گیرد، این برخورد را شروعی دوباره برای خود فرض می‌کند. از طرفی کار کردن در مزرعه سخت است، اما وقتی برای اولین بار در زندگی باور می‌کند مایکل، پسر مزرعه‌دار واقعا عاشقش است، حتی کینه‌ خانم تروبریج ، خدمتکار خان ، نمی‌تواند در خوشبختی او خدشه ای وارد کند. زمستان سختی مزرعه را نابود و زندگی برانکبری‌ها را تهدید می‌کند. به نظر می‌آید همه‌چیز از دست رفته است تا این‌که مدی ایده‌ای را مطرح می‌کند که می‌تواند همه‌ آن‌ها را از فقر نجات دهد اما...

 

 

 

 

عنوان کتاب: باشگاه پنج صبحی ها


نویسنده: شارما، رابین شارما


مترجم: اسکندری آذر، رضا


رده بندی دیویی: 1398ب 161 ش1/158


شماره ثبت: 227662


ناشر: نون


سال انتشار: 1398


مفهوم باشگاه پنج صبحی ها شامل برنامه صبحگاهی متحول کننده ای است که مردم را قادر می سازد میزان بهره وری شان را افزایش دهند و در زمینه های کار، زندگی شخصی، سلامتی و روحیه به موفقیت هایی خارق العاده ای برسند. این کتاب شامل داستان دو غریبه ای است که با یک میلیاردر بزرگ آشنا می شوند و پیشنهادهای او را برای دستیابی به موفقیت همه جانبه در زندگی می پذیرند. نکات ارائه شده در این کتاب کاملا ساده و قابل اجرا و در عین حال تاثیرگذار است و خواننده را قادر می سازد از روز، هفته، ماه، سال و عمر خود به بهترین نحو ممکن بهره گیری کنند و نتایجی عالی در زندگی حرفه ای و شخصی خود رقم بزنند.

 

نویسنده: رضایی، جواد
رده بندی دیویی: 1386ر س / 845 ع957/ 297
شماره ثبت: 111542
ناشر: زعیم
سال انتشار: 1386

تاب زندگانی حضرت رضا (ع)  به نام خط" سیر نور از مدینه منوره تا طوس" دارای سه فصل می باشد: فصل اول در شرح ولادت حضرت رضا (ع) و احوالات مادر ارجمندش. فصل دوم در خط سیر نور از مدینه منوره تا طوس و فصل سوم حوادث پیش و بعد از شهادت حضرت و ثواب زیارت و معجزات باقیه و برکات دائمه و حوادث کشف حجاب می باشد.

 

 

 

عنوان کتاب: سخن از عشق بر لبه ی پرتگاه


نویسنده: بوریس سیرولنیک


مترجم: حنیفی ، سمانه


رده بندی دیویی: 1386س 934 س8/150


شماره ثبت: 227640


ناشر: افراز


سال انتشار: 1386

 


کسانی که نتوانند بر آسیب ها و شکست های روحی و یا عاطفی شان چیره شوند، اغلب احساس سرگردانی دارند که این احساس از طعم خوشبختی و لذت زندگی با کسانی که دوستشان دارند، کم می کند.

این کتاب نشان می دهد که حتی کسانی که دچار آسیب های شدید عاطفی شده اند، می توانند آن آسیب ها را به خوشبختی تبدیل کنند.

 

 

 

 عنوان کتاب: کتاب روزهای مرده

ناشر: جویا نامک


نویسنده: سجویک، مارکوس


مترجم: احمی، آرزو، 1362


رده بندی دیویی: 1397 ک 376 س 914/823


شماره ثبت: 227552


ناشر: پیدایش


سال انتشار: 1397


کتاب روزهای مرده یک رمان فانتزی است. داستانی انباشته از سحر و جادو، دسیسه و افسون در دنیایی اسرارآمیز. شخصیت اصلی قصه پسر پانزده‌ ساله‌ای است بدون نام و بدون گذشته که در طول داستان پسر نامیده می‌شود. عنوانی که به خوبی، گمنامی و بی‌هویتی پسر را نمایان می‌کند. ولرینِ شعبده‌باز، دختری یتیم به نام ویلو و کپلرِ دانشمند از دیگر شخصیت‌های رمان هستند. داستان از یک شب سرد زمستانی آغاز می‌شود. شخصیت­‌های داستان در روزهای پایانی سال همچون سایه‌هایی سرگردان در گوشه و کنار یک شهر قدیمی اروپایی، شهری تاریک و ترسناک، در تکاپوی زنده ماندن هستند. نویسنده با تصویرسازی قوی و خلق فضایی رمزآلود، داستانی مسحورکننده را روایت و خواننده را تا انتها با خود همراه می‌کند.

 

 

 

 

عنوان کتاب: پیروزی افکار هدفمند: میانبری برای یافتن یک زندگی موفق


نویسنده: لیندن فیلد، گیل


مترجم: مبارکی زاده ، الهام ، 1359


رده بندی دیویی: 1386پ 955 ل8/ 153


شماره ثبت: 227642


ناشر: پل


سال انتشار: 1386


مهم ترین حرکتی که در زمینه خودشناسی می توانید داشته باشید، درک عمیق از خود و خواسته ها و نیازهایتان است و تنها انگیزه ای که باعث پیشرفت شما در زندگی می شود، شناخت صحیح خود و خواسته هایتان است که می تواند راه صحیحی را پیش رویتان قرار دهد. در حین مطالعه این کتاب در حالت راحتی قرار بگیرید و مشکلات خود را فراموش کنید. مراحل ذکر شده در این کتاب آنقدر راحت و دقیق و حساب شده است که در مدت کوتاه به درک مطلوب تر موقعیت هایتان به بهترین شکل ممکن می رسید.

شبکه های اجتماعی

جستجو در میان مطالب

نماد الکترونیک

امروز623
دیروز3788
ماه38042
همه بازدیدها19606710

شعبه مرکزی : خیابان شریعتی، تقاطع طالقانی، پلاک 173

تلفن : 8-77632007-021

ایمیل: info@kanoon-ansar.ir

ساعت کاری شعبه مرکزی

ساعات کاری شعبه امیرآباد

Design: