• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • مرجع شعبه مرکزی
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

جملات بزرگان

 

قالَ اَمیرُالمُوْمِنینَ عَلِیُّ بْنُ اَبیطالب(علیه السلام):

مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ.

ادامه مطلب...

 

کانون اسلامی انصار، در راستای تامین اهدافی همچون مجازی سازی فعالیت های سازمانی، تسریع و توسعه ارائه خدمات، تعامل آسان و نامحدود با اعضا و عموم و در نهایت، تقویت زمینه مشارکت در انتشار محتوای تولید شده در کانون توسط موسسات مرتبط با این مجموعه، در اواخر تابستان سال 1394 اقدام به تاسیس امور کانون مجازی نموده است. این امور با محوریت بهره وری از امکانات و سرویس های نوین فضای مجازی مانند اینترنت، ابزار های دیجیتال، پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی و با رویکرد فرهنگی، مذهبی و اجتماعی در زمینه محتوا، عمدتا در زمینه هایی به شرح ذیل به فعالیت پرداخته و می پردازد:

   1. تولید یا تامین محتوای مناسب تک رسانه یا چندرسانه ای جهت انتشار در فضای مجازی

   2. توسعه شبکه ارتباطی حقیقی و مجازی با موسسات هم هدف یا همراه به منظور اشتراک گذاری خدمات یا همراهی در تولید و نشر محتوا

   3. به روز رسانی و ارتقاء بستر های تعامل کانون انصار با اعضاء و عموم در فضای مجازی در قالب وب سایت، ایمیل و پیامک گروهی

   4. گذار از شیوه های سنتی و حضور در فضای مجازی به سبک های نوین با بهره گیری از ابزار هایی همچون پیام رسان های آنلاین، شبکه های اجتماعی، اشتراک گذار ها و...

این امور تا کنون دستاورد هایی از همچون تولید ده ها کلیپ، تیزر و فایل صوتی، ایجاد چندین کانال ارتباطی در تلگرام، اینستاگرام، آپارات و...، تولید و تامین محتوای مذهبی و فرهنگی وب سایت، تشکیل ویدیو کنفرانس و نشست های مجازی و... را در کارنامه خود ثبت نموده و در ادامه نیز با بهره گیری از امکانات و تجهیزات پیشرفته موجود در کانون اسلامی انصار، آماده خدمت رسانی به تمامی علاقه مندان در زمینه های گوناگون خواهد بود.

کارکنان کانون اسلامی انصار در امور کانون مجازی از طریق شماره های 77632007 داخلی 263 آماده پاسخگویی به شما می باشند. همچنین می توانید از راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

 

www.kanoon-ansar.ir

world wide web

[email protected]

telegram

kanoon_islami_ansar

aparat logo

 kanoon_ansar

insta

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

mail logo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

مدیریت امورکانون مجازی

کانون اسلامی انصار

 

در اوایل سال 1357 کانون اسلامی انصار با اهداف ارزشمندی از قیبل امور عام المنفعه، نشر فرهنگ و معارف اسلامی، ساخت و ساز و تجهیز کتابخانه های عمومی و تخصصی، مراکز فرهنگی و … تحت عنوان موسسه خیریه خصوصی (NGO) تأسیس شد.

 

این موسسه متشکل از قسمت های زیر می باشد :

 • طرح و برنامه با هدف انتخاب رویکرد بهینه سازی در سال 92 شروع به فعالیت کرده است.(بیشتر)

 

 • امور همایش با فراهم آوردن بسترهایی مانند سراهای آموزشی و تالارهای همایشی متعدد و متنوع، دعوت از اساتید برجسته و گروه های علمی و فرهنگی، تهیه سخت افزار های لازم و امکانات پذیرایی، نقش خویش را در مشارکت با دیگران برای رشد و اعتلای فرهنگ جامعه با ابزار برگزاری همایش و نشست های علمی و آموزشی ایفا می کند.(بیشتر)

 

 • امور کتابخانه به جهت خدمت رسانی در زمینه تامین کتب و نرم افزار های مناسب مورد نظر، به روز رسانی و آماده نگه داشتن کتابخانه های کانون و ایجاد فضایی مناسب برای اعضا جهت انجام امور تحقیقاتی و پژوهشی؛ فعالیت خود را از سال 56 آغاز نمود و...(بیشتر)

 

 • امور رایانه به منظور آماده سازی بستر برای فعالیت هایی که به رایانه، شبکه و فناوری اطلاعات مرتبط هستند، از جمله اینترنت پر سرعت و...(بیشتر)

 

 • امور آفرینش به منظور نیل به هدف حمایت از دانش پژوهان و دانشجویان جهت انجام پژوهش ها و برگزاری همایش های علمی پژوهشی تاسیس شده است...(بیشتر)

 

 • امور اداری ، مالی و پشتیبانی از ابتدای فعالیت کانون اسلامی انصار، به منظور تامین نیاز های سازمانی و ساماندهی فعالیت های مالی شروع به کار کرده است.(بیشتر)

   

 • امور کانون مجازی به دنبال نیاز و ضرورت به حضور پررنگ کانون اسلامی انصار در فضای مجازی در دو واحد تامین و توسعه و ارتباطات و رسانه فعالیت های خود را آغاز نموده و...(بیشتر)

 

 • روابط عمومی مطالعه، بررسی و پیشنهاد عمل برای بهینه سازی روابط درون و برون سازمان جهت ارائه بهتر خدمات را بر عهده دارد.(بیشتر)

 

 

 

                دانلود فیلم معرفی کانون اسلامی انصار

 

 

 

 

 


کتابخانه مرکزی کانون اسلامی انصار


ساخت و ساز این کتابخانه از سال  1374در زمینی به مساحت 2060 متر مربع اهدایی مرحوم حاج رضا فردقاسمی آغاز گردید و در اسفند ماه سال 1380 به مرحله بهره برداری رسید.
در این کتابخانه امکانات بسیار مناسبی جهت اطلاع رسانی و خدمات آموزشی، علمی و فرهنگی برای مراجعین به کتابخانه و به منظور استفاده تخصصی صنایع در نظر گرفته شده است.
بخش های کتابخانه فوق عبارتست از:
بخش مخزن کتاب
بخش خدمات فنی، فهرست نویسی و آماده سازی کتاب
سرای پژوهش
سالن های مطالعه مجزای آقایان و بانوان
سایت اینترنتی پرسرعت
بخش پذیرش
بخش مرجع

نشانی: خیابان شریعتی، تقاطع طالقانی - پلاک 173
تلفن: 8-77632007 و 7- 77641035 و 4-77657860
فاکس: 77521085

logo download panorama markazi

(جهت رویت باید دانلود شود )

کانون اسلامی انصار، در راستای تامین اهدافی همچون تجزیه و تحلیل وضعیت و انتخاب رویکرد بهینه سازمان در سال 92 اقدام تاسیس امور طرح و برنامه نموده است. این امور با محوریت کنترل و بروزرسانی برنامه ها و طرح ها عمدتا در زمینه هایی به شرح ذیل به فعالیت پرداخته و می پردازد:

    1.انجام فعالیت های مربوط به جمع آوری، مطالعه مستندات و گزارش عملکرد مدیریت ها

    2.ایجاد بانک اطلاعات جامع سازمانی

    3.تدوین و بروزرسانی آیین نامه ها و دستورالعمل ها، روش ها و ساختار سازمانی

این امور با بهره گیری از تجربه مشاوران برجسته در زمینه های سازمانی و فرهنگی به فعالیت خود ادامه می دهد.

 

مدیریت امور طرح و برنامه

کانون اسلامی انصار

کانون اسلامی انصار، در راستای تأمین اهدافی همچون بهبود ارتباط درون و برون کانون در تاریخ 29 بهمن ماه سال 1390 اقدام به تاسیس روابط عمومی نموده است. روابط عمومی عمدتاً در زمینه هایی به شرح ذیل به فعالیت پرداخته و می پردازد:

     1.نظرسنجی های دوره ای از اعضای کتابخانه، کارکنان، مجریان و مهمانان همایش ها

     2.نظارت بر پوشش صحیح کارکنان و کارکرد مناسب اماکن و تجهیزات کانون

     3.برگزاری نشست های کارکنان و همکاری در برگزاری بهتر و مناسب تر نشست های همایشی امور مختلف کانون

     4.تهیه و آماده سازی تبلیغات و اطلاع رسانی ها برای نصب در فضای حقیقی و مجازی

     5.مستند سازی رخدادهای کانون با عکاسی و فیلمبرداری و برپایی نمایشگاه و تهیه خبرنامه

کارکنان کانون اسلامی انصار در روابط عمومی از طریق شماره مستقیم 77657866 و شماره تلفن خانه 77632007 داخلی 208 آماده پاسخگویی به شما می باشند.

همچنین می توانید از طریق وب سایت کانون با ما در ارتباط باشید.

مدیریت روابط عمومی

کانون اسلامی انصار

کانون اسلامی انصار، در راستای تامین اهدافی همچون رشد و اعتلای فرهنگ جامعه با استفاده از ابزار برگزاری سمینار و همایش و نشست های علمی و فرهنگی در تاریخ 15 اردیبهشت ماه سال 1385 اقدام به تاسیس امور همایش نموده است. این امور عمدتاً در زمینه هایی به شرح ذیل به فعالیت پرداخته و می پردازد:

1.معرفی امکانات کانون به مجریان برگزاری برنامه های آموزشی و همایشی

2.مشارکت در برگزاری برنامه های فرهنگی و مذهبی

این امور تا کنون دستاورد هایی از قبیل همکاری دراز مدت با مؤسسات همراه کانون، جذب مؤسسات فرهنگی و آموزشی برای اجرای برنامه درکانون و همراهی با مجریان برنامه های مناسبتی مذهبی را در کارنامه خود ثبت نموده و آماده خدمت رسانی به تمامی علاقه مندان در زمینه برگزاری همایش و دوره های آموزشی، فرهنگی و علمی می باشد.

کارکنان کانون اسلامی انصار در امور همایش از طریق شماره مستقیم 77641038 و نیز شماره تلفن خانه 77632007 داخلی 230 و 231 آماده پاسخگویی به شما می باشند.

 

مدیریت امورهمایش

کانون اسلامی انصار

کانون اسلامی انصار، در راستای تامین اهدافی همچون زمینه سازی و ایجاد بستری مناسب برای طالبان رشد و تکامل فردی و جمعی و ارتقاء سطح کیفی دانش نویسندگان، پژوهشگران، مخترعان و دانشجویان سطوح مختلف و ترویج بیشتر فرهنگ مطالعه و کتابخوانی از تاریخ 12 مهر ماه سال 1356 اقدام به تاسیس امور کتابخانه نموده است.

این امور با محوریت مطالعه، تحقیق، پژوهش و گسترش فرهنگ مطالعه و تحقیق عمدتا در زمینه هایی به شرح ذیل به فعالیت پرداخته و می پردازد:

   1- توسعه کتابخانه ها و گسترش فضاهای مطالعه و تحقیق برای پژوهشگران و دانشگاهیان

   2- تشویق و ترغیب اعضا به امر تحقیق و پژوهش، نوشتن کتاب، مقاله و انجام پروژه های تحقیقاتی و مطالعاتی

   3- ارسال کتاب و امکانات کتابخانه ای به بیش از یک هزار کتابخانه مساجد روستاهای دورافتاده کشور جهت گسترش فرهنگ مطالعه

امور کتابخانه تاکنون دستاوردهایی از قبیل:

   1- دریافت لوح تقدیر از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور به عنوان کتابخانه نمونه در سال 1390

   2- دریافت لوح تقدیر از ارگان ها و نهادهایی همچون کتابخانه ملی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری ها و ...

   3- استفاده از فضاهای کتابخانه از جمله سراهای پژوهش، و ایجاد محیطی آرام برای پژوهشگران که منجر به تالیف کتاب، مقاله و اختراعات در سال های اخیر شده است.

   4- دریافت سالیانه حدود یکصد هزار نسخه کتاب اهدایی از اعضا، و خیرین و تفکیک، طبقه بندی، مبادله با کتابخانه های معتبر و اهداء آنها به کتابخانه های متقاضی داخلی و خارجی به ویژه روستاهای دورافتاده کشور

را در کارنامه خود ثبت نموده و در ادامه نیز با بهره گیری از امکاناتی همچون:

   1- سه باب کتابخانه در سطح شهر تهران که در نوع خود بی نظیر است.

   2- تدارک سراهای پژوهش مستقل و انفرادی برای انجام کارهای تحقیقاتی و سراهای جمعی

   3- جذب و استخدام کارکنان متخصص و مؤمن در رشته کتابداری و اطلاع رسانی

   4- تهیه امکانات رفاهی برای اعضا و مراجعین از جمله فضای سبز، بوفه و حیطی آرام و نظیف

   5- شناسایی و معرفی بانک های اطلاعاتی تخصصی در زمینه های مختلف علوم

   6- اشتراک پایگاه های اطلاعاتی مختلف همچون نورمگز، سیویلیکا و مگیران

   7- تشکیل کارگاه های تخصصی مختلف از جمله اصول پایان نامه نویسی، راه های موفقیت در کنکورکارشناسی ارشد و دکتری، اصول مقاله نویسی و ...

   8- بهره گیری اعضا از اینترنت پرسرعت و ارزان قیمت

   9- خرید کتاب برابر تقاضا و درخواست اعضاء با نظر متخصصین رشته های مختلف

به فعالیت خود ادامه می دهد و آماده خدمت رسانی به تمامی علاقه مندان در زمینه کتاب و اطلاع رسانی در تمامی رشته های تحصیلی می باشد.

کارکنان کانون اسلامی انصار در امور کتابخانه از طریق شماره ی 8-77632007  آماده پاسخگویی به شما می باشند.

همچنین می توانید از راه های ارتباطی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در ارتباط باشید.

 

 

مدیریت امور کتابخانه

کانون اسلامی انصار

کانون اسلامی انصار، در راستای تامین اهدافی همچون آماده سازی بستر برای فعالیتهای مرتبط با رایانه و فناوری اطلاعات در تاریخ 7 مهرماه 1382 اقدام به تاسیس امور رایانه نموده است. این امور با محوریت دو واحد «بهره برداری» و «پشتیبانی و توسعه» عمدتا در زمینه هایی به شرح ذیل به فعالیت پرداخته و می پردازد:

 

    1. پشتیبانی و به روز رسانی کلیه نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای کانون در زمینه فناوری اطلاعات که باعث می‌شود کاربران بتوانند به راحتی بهره‌برداری نمایند. از جمله شبکه داخلی، نرم افزار کتابداری و دوربینهای مدار بسته

    2. آموزشهای مورد نیاز در زمینه فناوری اطلاعات به کارکنان و اعضا جهت استفاده بهینه

    3. پیش بینی نیازهای آینده کانون در زمینه امکانات رایانه‌ای

 

این امور تا کنون دستاورد هایی از قبیل بهره برداری از نرم افزار Microsoft Lync جهت ارتباطات داخل سازمان، ایجاد ارتباط با شبکه ملی اطلاعات از طریق فیبر نوری و بهره گیری از نرم افزار IBSng جهت مدیریت مصرف اینترنت را در کارنامه خود ثبت نموده و در ادامه نیز با بهره‌گیری از امکاناتی همچون سرورهای پرقدرت به فعالیت خود ادامه می‌دهد و آماده خدمت رسانی به تمامی علاقه مندان در زمینه فناوری اطلاعات می باشد.

 

کارکنان کانون اسلامی انصار در امور رایانه از طریق شماره های 77632007 داخلی 224 آماده پاسخگویی به شما می باشند.

 

مدیریت امور رایانه

کانون اسلامی انصار

کانون اسلامی انصار، در راستای تامین اهدافی همچون:

     - برنامه ریزی، هدایت و راهبری جهت تشکیل کلوپ های مذهبی، فرهنگی، علمی و...

     - آفرینش، طراحی و ارائه ی طرح ها و برنامه ها با رویکرد استراتژی مشارکت فعال همراهان کانون

     - نظارت و هدایت محتوای مذهبی - فرهنگی - اجتماعی کانون

     - پشتیبانی و حمایت از گروه های مذهبی ،فرهنگی، علمی در راستای برگزاری مراسم و همایش ها

در تاریخ شهریور ماه سال 1394 اقدام تاسیس امور آفرینش نموده است. این امور با محوریت مشارکت و ایده پردازی عمدتا در زمینه ی حفظ پویایی و اشاعه فرهنگ مشارکت در حوزه های مذهبی،فرهنگی،علمی، اجتماعی و ...  به فعالیت پرداخته و می پردازد.

 

این امور تا کنون دستاورد های از قبیل برگزاری کارگاه ها، نشست ها، سلسله همایش ها، رونمایی ها و .... را در کارنامه خود ثبت نموده و در ادامه نیز با بهره گیری از امکاناتی همچون سراها و تالار های موجود در کانون به فعالیت خود ادامه می دهد و آماده خدمت رسانی به تمامی علاقه مندان می باشد.

 

کارکنان کانون اسلامی انصار در امور آفرینش از طریق شماره های 77632007 داخلی 239 آماده پاسخگویی به شما می باشند.

 

مدیریت امور آفرینش

کانون اسلامی انصار

کانون اسلامی انصار، در راستای تامین اهدافی همچون حفظ نظم و انضباط سازمانی، جذب و تکمیل نیروی انسانی و اجرای امور کارمندان برابر قوانین و... اقدام به تاسیس امور اداری مالی و پشتیبانی نموده است. این امور با محوریت نظارت بر اجرای قوانین و آیین نامه ها و انجام امور تدارکاتی و خدماتی، عمدتا در زمینه هایی به شرح ذیل به فعالیت پرداخته و می پردازد:

    1) ابلاغ آیین نامه ها و بخشنامه ها و نظارت بر اجرای آن ها

    2) تحویل و تنظیم به موقع حساب ها، دریافت ها و پرداخت ها و نظارت بر حسن اجرای آن ها

    3) نظارت بر امور تدارکاتی از قبیل تامین تجهیزات مورد نیاز، تاسیسات، تعمیرات و نگهداری ساختمان های کانون

این امور تا کنون دستاورد هایی از قبیل انجام امور اداری به صورت اکترونیکی و استفاده از سیستم های اتوماسیون اداری را در کارنامه خود ثبت نموده است.

کارکنان کانون اسلامی انصار در امور اداری مالی و پشتیبانی از طریق شماره های 77632007 داخلی 212 آماده پاسخگویی به شما می باشند.

 

مدیریت امور اداری مالی و پشتیبانی

کانون اسلامی انصار

شبکه های اجتماعی

نماد الکترونیک

امروز2402
دیروز3134
ماه72684
همه بازدیدها17994577

شعبه مرکزی : خیابان شریعتی، تقاطع طالقانی، پلاک 173

تلفن : 8-77632007-021

ایمیل: [email protected]

ساعت کاری شعبه مرکزی

ساعات کاری شعبه امیرآباد

Design: