• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • مرجع شعبه مرکزی
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

جملات بزرگان

 

قالَ اَمیرُالمُوْمِنینَ عَلِیُّ بْنُ اَبیطالب(علیه السلام):

مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ.

ادامه مطلب...
×

هشدار

JFolder: :فایلها: مسیر یک پوشه نیست. مسیر: /home/kanoonansar/public_html/images/cloop/cloop7
×

توجه

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/cloop/cloop7

future2

اميرالمؤمنين علي عليه اسلام : آنكه به استقبال آينده مي رود بيناترين

است و آنكه به آينده پشت مي كند سرانجام سرگردان مي ماند .

کلوپ آینده پژوهی که از اواخر سال1391 با مساعدت کانون اسلامی انصار فعالیت خود را با حضور تعدادی از اعضاء کانون آغاز نموده، در پی آن است تا در قالب رویکردی آموزشی پژوهشی، به موارد ذیل بپردازد:

1- تحقیق در باره نگاه علمی به آینده ،

2- ترویج و آموزش نگاه علمی به آینده ،

3- انجام پژوهش برای پاسخ به دغدغه های جامعه مخاطب در حوزه آینده پژوهی.

انیشتن: ابتدائي ترين دليل اهميت مطالعة ((آينده)) اين

است كه بناست مابقي عمرمان را درآن بگذرانيم.

آینده پژوهی چیست؟

این رشته که کمتر از 5دهه است جای پای خود را در دانشگاههای دنیا به عنوان یک رشته راهبردی باز کرده ، در ایران نیز از سال 1387 اولین دوره آن در دانشگاه امام خمینی(ره) آغاز و به تدریج دیگر دانشگاههای کشور با طراحی دوره هایی با گرایشهای سیاسی، فرهنگی ، علم و فناوری، مهندسی و ... ادامه دارد. لذا این رشته محمل ورودی تمامی گرایشهای علمی در حوزه های طبیعی و اجتماعی می باشد.

یک تعریف عام از آینده پژوهی : عبارت است از شناخت و بکارگیری مهارتهای فردی و اجتماعی در راستای شناخت بهتر محیط و اینکه در آینده چه رخدادهایی می تواند اتفاق افتد و از بین این رخدادها کدام احتمال وقوع بیشتری خواهد داشت و در ادامه چه رخدادهایی برای ما مطلوب تلقی می شوند.

هدف کلی کلوپ آینده پژوهی : به حول و قوه الهی کلوپ آینده پژوهی می تواند با همیاری علاقه مندان به این حوزه به تدریج برخی فعالیتهای آموزشی و پژوهشی را به اقتضای علاقه ی افراد و ظرفیتهای بوجود آمده سازماندهی نماید.

فعالیت کنونی کلوپ آینده پژوهی : در این راستا یکی از پروژه هایی که از اواخر سال1393 به شکل متمرکز در این کلوپ آغاز شده: "آینده پژوهی تأمین آب کشاورزی جهت تولید گندم تا افق1404 " می باشد.

با توجه به هم پوشانی موضوعی این تحقیق با تجارب و تخصصهای جزئی و فراگیر مرتبط با حوزه های تأمین آب ، کشت گندم ، فرآوری گندم و مصرف گندم ، به این وسیله از تمامی افرادی که تمایل به حضور در کارگاههای موضوعی مربوطه دارند و همچنین متخصصین حوزه اینترنت ، پشتیبانی پایگاه اطلاع رسانی و افرادی که تمایل به همکاری در اجرای این پژوهش دارند ؛ دعوت می شود تا برای کسب آگاهی اولیه و اعلام دیدگاه خود به پایگاه www.msfs.ir مراجعه و یا با رایانامه این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید مکاتبه و یا با شماره های 09124868932 و 77632007 داخلی 258 (آقای عظیمی دانشجوی دکتری آینده پژوهی ) تماس حاصل نمایند.

جلسه هم اندیشی با علاقه مندان مشارکت در فعالیت کلوپ آینده پژوهی در هفته اول خرداد ماه در کانون اسلامی انصار برگزار خواهد شد.

کلوپ کانون اسلامی انصارنشست آشنایی با کلوپ

 • چرایی و چیستی کلوپ
 • کلوپ های فعال
 • روند تشکیل کلوپ
 • حمایت های کانون از کلوپ ها

زمان: شنبه 23 آذر ماه

ساعت 15:30 الی 16:30

شعبه امیرآباد کانون اسلامی انصار واقع در خیابان کارگر شمالی، خیابان گردآفرید جنب مسجد حضرت امیر (علیه السلام) تالار نظامی گنجوی

تلفن: 66944370

 


 
                                                                                                       

 

 

  

 

 

کلوپ چیست ؟
شرایط تشکیل کلوپ
امکانات و تسهیلات
اخبار کلوپ
کلوپ های تشکیل شده


 


 

 

 

 

  گزارش کلوپ  غرفه کودک در میلاد پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله در کانون مرکزی 1390


1.    آموزش : در باره پدر حضرت رسول صلی الله علیه و آله (عبدالله ) و مادر ایشان (آمنه) ازبچه ها سوال پرسیده شد و چون بچه ها اطلاعاتی در این زمینه نداشتند با کودکان در این باره صحبت شد.  
2.    کاردستی: مقوای سبز به شکل گنبد (نماد گنبد خضرای پیامبر ) بریده و در اختیار کودکان قرار داده شد. به نیت گلباران کردن گنبد در روز تولد ایشان، گلهای بریده شده  به کودکان داده شد تا روی مقوای سبز به سلیقه خود بچسبانند.
3.    پذیرایی : از کودکان با شیرینی  و بستنی زمستانی پذیرایی شد

 

 

شبکه های اجتماعی

جستجو در میان مطالب

نماد الکترونیک

امروز1743
دیروز4624
ماه121196
همه بازدیدها19815781

شعبه مرکزی : خیابان شریعتی، تقاطع طالقانی، پلاک 173

تلفن : 8-77632007-021

ایمیل: info@kanoon-ansar.ir

ساعت کاری شعبه مرکزی

ساعات کاری شعبه امیرآباد

Design: