• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • مرجع شعبه مرکزی
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

جملات بزرگان

 

قالَ اَمیرُالمُوْمِنینَ عَلِیُّ بْنُ اَبیطالب(علیه السلام):

مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ.

ادامه مطلب...
 

پیمان همکاری اعضا و کتابخانه

 

اینجانب با علاقمندی به عضویت در کتابخانه‌ی کانون اسلامی انصار تمامی مواد این پیمان را که ذیلا درج می گردد، پذیرا و معتقد به آن هستم .

 1-  نظم و احترام را در محیط کتابخانه رعایت می‌نمایم .

2-  سکوت در کتابخانه امری ضروری است. لذا جهت حفظ حرمت دیگر اعضا از هرگونه اقدام نظیر استفاده از تلفن همراه، تجمع در راهروها و کنار میزهای مطالعه، خوردن و نوشیدن و یا هر اقدام دیگری که مخل آرامش محیط می‌باشد، خودداری می‌کنم .

3- کتابخانه را محیطی مقدس دانسته، ضمن رعایت شئون اخلاقی و  اسلامی  مطابق با شأن این مکان علمی فرهنگی عمل خواهم نمود و از طرح مباحث تبلیغی سیاسی به هر شکل و به طورکلی موضوعات غیرمرتبط خودداری می‌نمایم.

4- کتاب سرمایه ای ملی و برای استفاده عموم است. لذا در نگهداری آن نهایت دقت را به عمل می‌آورم و چنانچه آسیبی از جانب من به آنها وارد آید خود را مسئول جبران آن می‌دانم .

5- از آن جایی که حفظ نظم و عملکرد خوب کتابخانه منوط به مدیریت صحیح و منسجم آن خواهد بود. لذا در همکاری و همراهی و ارائه پیشنهادهای سازنده سعی خواهم نمود و تغییر مقررات و ضوابط را قبول می‌نمایم.

6- نسبت به تمدید کارت عضویت خود قبل از پایان مدت اعتبار اقدام می‌نمایم.

7- می دانم کارت عضویت فقط برای استفاده اینجانب در کتابخانه های کانون صادر شده است . بنابر این از تحویل آن به دیگران خودداری می‌نمایم.

8- چنانچه کتب امانی را در زمان مقرر باز نگردانم به کتابخانه این اختیار را می‌دهم به ازای هر روز دیرکرد مبلغ 5000 ریال پرداخت نمایم.

9- در صورت انصراف، تا یک هفته پس از ثبت نام برگشت حق عضویت را با کسر 10 درصد پذیرا هستم و بعد از یک هفته وجهی مطالبه نخواهم کرد.

10- درصورتیکه نشانی و شماره تلفن منزل تغییر کند در کوتاه ترین زمان به کتابخانه اطلاع می‌دهم.

11- مسئولیت حفاظت وسائل و اموال خود را پذیرا هستم و کتابخانه را مبرا از این مسئولیت می‌دانم.

12- مقررات موضوعه مربوط به تمامی بخش های کتابخانه را دقیقا مدنظر داشته و اجرا می‌نمایم.

13- در صورتیکه خلاف این پیمان نامه عمل نمایم و یا از مقررات جاری کتابخانه سرباز زنم به مسئولان کتابخانه حق می دهم طبق ضوابط خود حتی به محرومیت موقت یا لغو عضویت اینجانب اقدام نمایند.

14- رعایت مقررات فوق بدون شک باعث ایجاد نظم، آرامش محیط، بالارفتن کیفیت استفاده از کتابخانه برای شما اعضای محترم و مانع کاهش خدمات یا تذکر و اعمال مقررات برای خاطیان می شود .

15- حضور در کتابخانه ها بیش از چهار ساعت، بازدهی مطالعه را بطور موثر کاهش داده و موجب خستگی می‌شود و نیاز به حرکت، خوردن و آشامیدن و تماس با دوستان را افزایش می دهد لذا توصیه می شود برنامه های خود را طوری تنظیم فرمایید که بازدهی بالای خود و آرامش محیط حفظ شود.

16- ارائه خدمات در قسمتهای مختلف منوط به ارائه کدملی می باشد.

17- به دلیل محدودیت تالار مطالعه، پذیرش و تمدید عضویت محصلین به صورت سه ماهه و محدود انجام می‌شود. لطفاً قبل از ثبت نام و واریز وجه با واحد پذیرش کتابخانه هماهنگ نمایید.

18- کانون نسبت به عودت وجوهی که بدون هماهنگی قبلی واریز شده است، تعهدی نخواهد داشت.


 

 

شبکه های اجتماعی

نماد الکترونیک

امروز2244
دیروز8768
ماه17118
همه بازدیدها19113057

شعبه مرکزی : خیابان شریعتی، تقاطع طالقانی، پلاک 173

تلفن : 8-77632007-021

ایمیل: info@kanoon-ansar.ir

ساعت کاری شعبه مرکزی

ساعات کاری شعبه امیرآباد

Design: