• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • مرجع شعبه مرکزی
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

جملات بزرگان

قال الصادق عليه ‏السلام :

مَن تَعَلَّمَ العِلمَ و َعَمِلَ بِهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ دُعِىَ فى مَلَكُوتِ السَّماواتِ عَظيما فَقيلَ: تَعَلَّمَ لِلّهِ و َعَمِلَ لِلّهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ؛

ادامه مطلب...

جهت آشنایی با روش های ارائه پژوهش در قالب سخنرانی فایل پیوست را دانلود نمایید.

پیوست ها
فایلاندازهتعداد دانلود
Download this file (راهنمای ارائه پژوهش در قالب سخنرانی.pdf)راهنمای ارائه پژوهش737 kB3

ساینپس یک موتور جستجوی دانشگاهی رایگان و غیرانتفاعی برای جستجوی مقالات علمی است که توسط پایگاه پلتونتورک پشتیبانی می شود و بیش از ۱۷۰ میلیون مقاله را تحت پوشش قرار می دهد.

جستجو برای پیدا کردن مقاله و منابع مرتبط یکی از سخت‌ترین و حساس‌ترین مراحل نگارش یک اثر علمی مانند مقاله و پایان نامه می‌باشد. معمولاً برای جستجوی مقالات و منابع، محیط‌ هایی که محققان در آنجا به جستجو می‌پردازند بسیار مهم است زیرا مقالاتی که در آن محیط ها در دسترس پژوهشگران قرار می‌گیرد می‌تواند الهام بخش یا گمراه کننده باشد.

پایگاه اطلاعاتی امرالد همان موسسه MCB University Press سابق است که در سال 1967 در انگلستان تاسیس شده است. این پایگاه شامل بیش از 42000 مقاله علمی قابل جستجو در بیش از 300 ژورنال علمی و همچنین بیش از 2500 کتاب با تمرکز بر رشته مدیریت، شامل استراتژی، تغییرات مدیریتی، تجارت جهانی و علوم اطلاع رسانی است.

 

 

 

شاید شما هم اولین تجربه جستجو در محیط اینترنت را از طریق یکی از ابزارهای کاوش مانند yahoo یا Google کسب کرده باشید. اما ممکن است این سوال برای شما مطرح نشده باشد که در چه برنامه ها و ابزارهایی جستجو می کنید و آنها چه ساختار و امکاناتی دارند.

پایگاه یا رب حاوی 350 هزار عنوان مقاله به صورت pdf و بیش از 50 هزار پایان نامه تمام متن از دانشگاه کشورهای عربی موجود می باشد،که از این میان 30 هزار عنوان پایان نامه تالیف شده به زبان عربی و مابقی عناوین لاتین می باشد.

داک داک گو یک موتور جستجوی وب است که در عملکرد خود تا حد زیادی بر داده های جمع آوری شده همچون ویکی ها تکیه دارد. یکی از نکات مهمی که این موتور کاوش به آن اشاره دارد عدم رد گیری کاربران است.

 عصر انفجار اطلاعات است و حجم اطلاعاتی که هر روز تولید می‌شود شاید چند برابر کل اطلاعاتی باشد که بشر در تمام دوران قبل از صنعتی شدن تولید کرده است. در این میان، این که چطور بتوانیم در میان انبوهی از اطلاعات، در کمترین زمان ممکن به آنچه مورد نظرمان است دست پیدا کنیم، اهمیت فراوانی دارد.

 

دانش آموختگان رشته های فنی مهندسی چگونه می توانند رزومه بنویسند؟

 

rahnamaye marja 39

 

رزومه را یک ابزار برای بازاریابی شخصی می توان در نظر گرفت. در واقع شما توسط رزومه به کار نخواهید رسید بلکه به عنوان معرفی شخصی شما به کارفرما خواهد بود. ممکن است رزومه شما از بین صدها درخواست دیگر تنها 30 ثانیه مورد بررسی قرار بگیرد پس نظم و برجسته سازی ویژگی ها، شانس شما را برای مورد توجه قرار گرفتن بیشتر خواهد کرد.

جهت آشنایی با روش صحیح رزومه نویسی فایل پیوست را دانلود نمایید.

کتابخانه مجازی الفبا، پایگاهی غیر­انتفاعی، غیردولتی و عام المنفعه­ است که به صورت داوطلبانه فعالیت خود را در فضای مجازی آغاز کرده ­است.

 هدف اصلی این پایگاه ارائه، اشاعه و توسعه فرهنگ اسلامی با محوریت مکتب اهل بیت(ع) و شامل منابع گوناگون از جمله کتاب، ترجمه آثار، شرح آثار، خلاصه آثار، مناظره، گفتگو و جزوه، تقریرات، مجله، صوت، فیلم، آثار مخلوط و غیره می­باشد. مخاطبان پایگاه نخبگان فکری و عموم علاقمندان حوزه فکر و اندیشه اند.

جهت آشنایی بیشتر با خدمات این پایگاه فایل پیوست را دانلود نمایید

 

لوگو شبکه های اجتماعی

جستجو در میان مطالب

نماد الکترونیک

امروز438
دیروز1901
ماه37037
همه بازدیدها3626885

شعبه مرکزی : خیابان شریعتی، تقاطع طالقانی، پلاک 173

تلفن : 8-77632007-021

ایمیل: info[at]kanoon-ansar[dot]ir

ساعت کاری شعبه مرکزی

ساعات کاری شعبه امیرآباد

Design: