• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • مرجع شعبه مرکزی
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

جملات بزرگان

قال الصادق عليه ‏السلام :

مَن تَعَلَّمَ العِلمَ و َعَمِلَ بِهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ دُعِىَ فى مَلَكُوتِ السَّماواتِ عَظيما فَقيلَ: تَعَلَّمَ لِلّهِ و َعَمِلَ لِلّهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ؛

ادامه مطلب...

« طرح کرامت »

بزرگان را تکريم کنيد که اين عمل باعث همراهي شما با من در قيامت خواهد شد.

رسول اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم)

بسمه تعالی

اهدای کتاب؛ اهدای اندیشه

«کتاب برگ سبزی است که موفقیت را به ارمغان می آورد»

 

تدوین برنامه حرفه ای با رویکرد قیف تخصص

   • چرا علیرغم تلاش زیاد به افق های مطلوب حرفه ای خود نمی رسیم؟یکی از اقدامات مفید فرهنگی کانون اسلامی انصار، تجهیز کتابخانه‌های مسجدی روستاهای محروم، دورافتاده و مناطق مرزی کشور می‌باشد که از سال 1383 و با 27 روستا آغاز گردید و تا پایان پاییز سال 1398 به 1161 رسیده است.

 

منابع ارسالی به این روستاها شامل کتب و اقلام فرهنگی است که هر ساله از سوی کانون و با توجه به نیاز مخاطبین روستایی تهیه می‌گردد. همچنین حجم قابل توجهی از منابع ارسالی از سوی خیرین و اهداکنندگان محترم به کانون اسلامی انصار اهدا شده و مازاد بر نیاز کتابخانه‌های شعب کانون می‌باشد.

 

کتابخانه‌های روستایی تحت پوشش معرفی شده مراکز معتبر از جمله دفاتر امام جمعه و سازمان‌های تبلیغات شهرستان می‌باشند و یا از طرف افراد معتمد و آگاه معرفی می‌گردند. پس از مشخص شدن رابط فرهنگی روستا و برقراری تماس و حصول اطمینان حدود 200 نسخه کتاب به همراه دو عدد مهر ثبت و نام کتابخانه مسجدی، راهنمای راه اندازی و استفاده از کتابخانه، لیست منابع ارسالی، فرم مشخصات روستا، فرم اعلام وصول و یک عدد قفسه به نشانی دریافت کننده ارسال می‌گردد. با ارسال نامه اعلام وصول از طرف دریافت کننده منابع، سری‌های بعد کتاب و اقلام فرهنگی نیز ارسال خواهد شد.

 

از دیگر اهداف طرح تجهیز کتابخانه‌های مسجدی در روستاهای مناطق دورافتاده در سطح کشور، برقراری ارتباط فرهنگی مستمر با كتابخانه‌هاي مسجدي در روستاها بوده است. بر همین اساس طرح بسته‌های فرهنگی از سال 1387 به مناسبت اعیاد قربان، غدیر و نیمه شعبان كليد زده شد. این بسته‌ها شامل کتاب، لوح فشرده، مسابقه جدول، بازی و سرگرمی، پوستر، بروشور و سی دی می‌باشد و تا پایان سال 1398 بیش از 000/240 نسخه کالای فرهنگی در 6164 بسته فرهنگی ارسال شده است.

نتایج طرح "کتابخانه ایده آل" اعلام شد....

ketabkhane ideal header

قابل توجه اعضا محترم

همزمان با سالروز افتتاح شعبه مرکزی کانون اسلامی انصار، در روز 2 اسفند تسهیلات زیر ارائه می گردد:

1- ثبت نام در کتابخانه(عضویت جدید)  images  رایگان

                                                  

2- تمدید عضویت images رایگان

                      

3- استفاده از اینترنت images رایگان

                            

 

meydan jaber

 

با توجه به اهمیت شیرآلات، دسته بندی و کاربرد گسترده آنها در صنعت و ضرورت آشنایی و انتخاب آگاهانه این ادوات برای متخصصین و علاقه مندان، بر آن شدیم در کارگاهی یک روزه با همکاری موسسه راد سازه و با تدریس اساتید برجسته به معرفی و توضیح شیرآلات صنعتی پرداخته و علاه مندان این صنعت را در راستای رسیدن به اهداف و پرورش توانایی هایشان یاری رسانیم.

سرفصل های کارگاه:

1- معرفی شیرآلات صنعتی

2- دسته بندی شیرآلات

3- کاربرد شیرآلات

4- آشنایی با استانداردهای مرتبط

5- نکات ضروری در نصب شیرآلات

6- و .....

 

 

shiralat2

 

مخاطبین:

دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، متالوژی، نفت و سایر علاقه مندان به صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

29 بهمن (جمعه) ساعت 10 تا 15

کانون اسلامی انصار، شعبه مرکزی

ثبت نام: 66948737

همراه با ارائه گواهینامه از موسسه IQS (انگلستان)

هزینه ثبت نام: 55 هزار تومان

ثبت نام برای اعضا کانون اسلامی انصار: 40 هزار تومان

گواهینامه IQS

مرجع صادرکننده این گواهینامه مجموعه بین المللی IQS در کشور انگلستان است. اخذ این گواهینامه (در داخل و خارج از کشور) به منزله مهارت بالای دارنده این گواهینامه و معیاری برای اخذ کار مرتبط با گواهینامه می باشد.

خاطر نشان می شود جهت استعلام گواهینامه های مربوطه می توان از طریق وب سایت این موسسه و با وارد کردن شماره گواهینامه اقدام نمود

 

شبکه های اجتماعی

جستجو در میان مطالب

نماد الکترونیک

امروز1170
دیروز1852
ماه57086
همه بازدیدها3707500

شعبه مرکزی : خیابان شریعتی، تقاطع طالقانی، پلاک 173

تلفن : 8-77632007-021

ایمیل: info@kanoon-ansar.ir

ساعت کاری شعبه مرکزی

ساعات کاری شعبه امیرآباد

Design: