• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • مرجع شعبه مرکزی
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

جملات بزرگان

قال الصادق عليه ‏السلام :

مَن تَعَلَّمَ العِلمَ و َعَمِلَ بِهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ دُعِىَ فى مَلَكُوتِ السَّماواتِ عَظيما فَقيلَ: تَعَلَّمَ لِلّهِ و َعَمِلَ لِلّهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ؛

ادامه مطلب...

آرشیو مطالب

Uncategorised
700

تازه ها

راهنمای استفاده از کاوش سرای زکریای رازی سرای جامی سرای خوارزمی سرای بیهقی خواندن بیشتر ..

امور کتابخانه
295

شرایط امانت منابع کتابخانه

با توجه به گروه بندی های عضویت بین 2 تا 4 کتاب به اعضا امانت داده خواهد شد. البته این تعداد با هماهنگی مدیریت کتابخانه و در صورت لزوم قابل افزایش خواهد بود. مدت زمان امانتمدت زمان امانت کتب 10 روزه اس... خواندن بیشتر ..

Uncategorised
295

گزارش همایش ها
468

سمینار مبارزه با پولشویی

شرکت پردیس مدیریت تدبیر در تاریخ 19 اسفند سمینار مبارزه با پولشویی را در تالار خواجه نصیر کانون مرکزی برگزار کرد. ... خواندن بیشتر ..

معرفی کانون
38408

موسس کانون اسلامی انصار

          چه نیکو زیست و خوب مفهوم زندگی را فهمید و خوب زیستن را در پرتو اعتقاد به خدا و دین و خدمت به خلق خدا، درک کرد. کار و تلاش ویژگی و عشق به اولیاء خدا مسلک وی ب خواندن بیشتر ..

امور کتابخانه
44649

شرایط و راهنمای عضویت کتابخانه ها

      جدول گروه های عضویت کانون اسلامی انصار   گروه عضویت خدمات، امکانات و مزایا جامعه هدف حق عضویت گروه 1 مطالعه در مخزن باز امانت کتاب در محل امانت کتا... خواندن بیشتر ..

اخبار کانون اسلامی انصار
3131

نشست نقد و بررسی رمان شازده کوچولو

برگزاری نشست نقد و بررسی رمان شازده کوچولو   تيرانی: استقبال از «شازده کوچولو» به دلیل فرا زمان و مکان بودن آن است معتمدی: اگزوپری درکتابش بر بازگشت به خویشتن خویش تاکید می‌کن خواندن بیشتر ..

اخبار کانون اسلامی انصار
2865

نمایشگاه صنایع دستی چرم حوری

نمایشگاه آثار هنری چرم حوری در تالار رویش کانون اسلامی انصار برگزار گردید. در این نمایشگاه صنایع دستی چرمی به مدت 10 روز به نمایش در آمد.   در ادامه تصاویری از این نمایشگاه را مشاهده می نمایید... خواندن بیشتر ..

متفرقه
23

احکام را با تصویر، جدول و اینفوگرافیک یاد بگیریم

ساختار رساله‌ها از سیاقی علمی پیروی می‌کند. و به همین منظور نقش کتاب خودآموز را ندارند؛ در نتیجه باید برای فهم برخی مسائل به افراد کارشناس و مسئله دان مراجعه نمود. به ویژه آنکه رساله ها حاوی تعداد خواندن بیشتر ..

اخبار کانون اسلامی انصار
3552

تاریخچه‌ی تاسیس کتابخانه امیرآباد

                                            خواندن بیشتر ..

اخبار کانون اسلامی انصار
2186

همایش و هم اندیشی اعتماد به نفس و خلاقیت

  برگزاری همایش و هم اندیشی اعتماد به نفس و خلاقیت در تاریخ 7 اسفندماه روز پنج شنبه از ساعت  17 تا 20 ، همایش و هم اندیشی اعتماد به نفس و خلاقیت در کانون اسلامی انصار (شعبه م خواندن بیشتر ..

کامپیوتر و فناوری اطلاعات
15

دانلود قالب ابر دانلود برای رزبلاگ

شما وبمستران عزیز میتوانید قالب فعلی ابر دانلود را برای وبلاگ خود در سیستم رزبلاگ دانلود نمایید. این قالب دارای امکانات بینظیری میباشد که امکانات به شرح زیر است : * قالبی کاربر پسند و خواندن بیشتر ..

اخبار کانون اسلامی انصار
2188

کلوپ خلاقیت

موضوعات مورد بحث گزارشی  از نظر سنجی سایت فکرنو  در خصوص بازی های آپارتمانی برای کودکان تاثیرات ارزشمند  بازی بر روی کودکان تشکیل گروههای  هم اندیشی  در خواندن بیشتر ..

اخبار کانون اسلامی انصار
1955

نمایشگاه آثار خوشنویسی نستعلیق

  نمایشگاه آثار خوشنویسی  جناب آقای مقدم  در تالار رویش از تاریخ 11 بهمن ماه لغایت 21 بهمن ماه در تالار رویش کانون اسلامی انصار برگزار می گردد.   در ادامه تصاوی خواندن بیشتر ..

اخبار کانون اسلامی انصار
2361

جلسه نقد و بررسی کتاب «شازده کوچولو»

جلسه نقد و بررسی کتاب «شازده کوچولو» کتابخانه کانون اسلامی انصار در راستای برگزاری سلسله نشست های نقد و بررسی ادبیات داستانی مطرح ایران و جهان برگزار می کند:     زمان خواندن بیشتر ..

اخبار امور کتابخانه
2686

خدمات مرجع مجازی

خدمات مرجع مجازی چیست؟ بخش مرجع تلاش کرده است در راستای تقویت اهداف خود در زمینه دسترس پذیری بیشتر به منابع به روز علمی و تقویت مرجع مجازی، دسترسی تمام متن به مجموعه مقالات و اطلاعات علمی را بر خواندن بیشتر ..

راهنماهای مرجع
3813

راهنمای مرجع 14 : راهنمای نشریات علمی پژوهشی علوم پایه

بخش مرجع کتابخانه مرکزی کانون اسلامی انصار با هدف افزایش دسترسی رایگان اعضاء کتابخانه به متن کامل مقالات علمی – پژوهشی رشته های علوم پایه راهنمای این نشریات را تنظیم نموده که بر حسب نام رشته از لین خواندن بیشتر ..

اخبار کانون اسلامی انصار
1986

برگزاری نمایشگاه نقاشی در تالار رویش

نمایشگاه نقاشی های هنری از مجموعه آثار سرکار خانم سمیه حاجی زاده در تالار رویش کانون اسلامی انصار شعبه مرکزی برگزار گردید. در این نمایشگاه نقاشی هایی با سبک رئال و با تکنیک های پاستل و مدادرنگی خواندن بیشتر ..

اخبار امور کتابخانه
3108

اهدای کتاب، اهدای اندیشه

اهدای کتاب، اهدای اندیشه کتابخانه کانون اسلامی انصار، از تیر ماه سال 1393 اقدام به قرار دادن لیست کتب اهدایی تمامی اهداکنندگان محترم بر روی وب سایت کانون اسلامی انصار کرده است.   خواندن بیشتر ..

موسسه فرهنگی گلها
9151

گلها-ترم پاییز 93(امیرآباد )

  موسسه فرهنگی گلها (شعبه امیرآباد) آدرس: خیابان کارگر شمالی روبروی پمپ بنزین کوچه گرد آفرید کانون اسلامی انصار تلفن : 66946186       خواندن بیشتر ..

موسسه فرهنگی گلها
8939

گلها-ترم پاییز 93 (شعبه مرکزی)

  موسسه فرهنگی گلها (شعبه مرکزی) آدرس: خیابان شریعتی نرسیده به سه راه طالقانی جنب سینما صحرا کانون اسلامی انصار تلفن : 77539299     &nbs خواندن بیشتر ..

موسسه فرهنگی گلها
9066

گلها-ترم بهار 93 (شعبه مرکزی)

  موسسه فرهنگی گلها (شعبه مرکزی) آدرس: خیابان شریعتی نرسیده به سه راه طالقانی جنب سینما صحرا کانون اسلامی انصار تلفن : 77539299     خواندن بیشتر ..

اخبار امور کتابخانه
4901

نشست نقد و بررسی رمان دالان بهشت

«ادبیات عامه پسند به نظر من یک ضرورت برای ادبیات است؛ یعنی به عنوان یک ضرورت اولیه برای کسانی که می‌خواهند خواندن ادبیات را شروع کنند» زنوزی جلالی کتابخانه کانون اسلامی انصار در راستای گسترش فرهنگ کت... خواندن بیشتر ..

اخبار کانون اسلامی انصار
2507

کاربرد اکسل در مدیریت و بازاریابی

هدف دوره : آموزش هدفمند، فشرده و کاربردی نرم افزار اکسل در حوزه فروش و بازاریابی افزایش مهارت پرسنل واحد های فروش و بازاریابی در شناخت و استفاده از امکانات نرم افزار اکسل مخاطبین اصلی : خواندن بیشتر ..

امام صادق علیه السلام
1255

ولادت با سعادت حضرت امام صادق علیه السلام مبارک باد.

اخلاق والای امام صادق علیه السلام   امام صادق علیه السلام به مرتبه ی بزرگی از اخلاق والای اسلامی و انسانی دست یافته بود . امام علیه السلام به واسطه ی همین اخلاق خوب ، که امتداد خواندن بیشتر ..

پیغمبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم
2235

ولادت با سعادت فخر عالم امکان ، پیامبر عظیم الشان اسلام مبارک باد

اخلاق عظیم پیامبر صلی الله علیه و آله     اخلاق پسندیده و آداب نیکویی را که تمامی خردمندان بر برتریِ دارنده¬ی آن همداستانند – و کسی که یکی از آن ها را داشته باشد ، چه ر خواندن بیشتر ..

اخبار کانون اسلامی انصار
2441

نشست نقد و بررسی رمان دالان بهشت

  «ادبیات عامه پسند به نظر من یک ضرورت برای ادبیات است؛ یعنی به عنوان یک ضرورت اولیه برای کسانی که می‌خواهند خواندن ادبیات را شروع کنند» زنوزی جلالی کتابخانه کانون اسلامی انصار در خواندن بیشتر ..

امورهمایش
12007

رزرو سرا و تالار همایش

      رزرو تالارهای کانون اسلامی انصار (اطلاعات بیشتر) رزرو سراهای کانون اسلامی انصار (اطلاعات بیشتر)     خواندن بیشتر ..

معرفی کانون
14701

تور مجازی

(جهت رویت باید دانلود شود )   (تحت وب قابل رویت است ) خواندن بیشتر ..

واحدهای مشارکتی مستقل
6789

موسسه فرهنگی تربیت نوین (پژوهشکده استاد روزبه)

این موسسه از اسفندماه 1381 در ساختمان مرکزی کانون مستقر و با استفاده از خدمات کانون فعالیت خود را گسترش داده است. فعالیتهای موسسه برای چهار گروه هدف: 1- والدین 2- معلمان 3- دانش آموزان 4- دانشجوی... خواندن بیشتر ..

نتایج 1 تا 30 از کل 761 نتیجه

لوگو شبکه های اجتماعی

جستجو در میان مطالب

نماد الکترونیک

امروز521
دیروز2175
ماه42942
همه بازدیدها3632790

شعبه مرکزی : خیابان شریعتی، تقاطع طالقانی، پلاک 173

تلفن : 8-77632007-021

ایمیل: info[at]kanoon-ansar[dot]ir

ساعت کاری شعبه مرکزی

ساعات کاری شعبه امیرآباد

Design: