• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • مرجع شعبه مرکزی
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

جملات بزرگان

 

قالَ اَمیرُالمُوْمِنینَ عَلِیُّ بْنُ اَبیطالب(علیه السلام):

مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ.

ادامه مطلب...

آرشیو مطالب

Uncategorised
4302

تازه ها

اطلاعیه مواجهه با انقلاب صنعتی پنجم اطلاعیه اولین های دنیای کتاب ارتباط موثر خواندن بیشتر ..

گزارش همایش ها
1153

سمینار مبارزه با پولشویی

شرکت پردیس مدیریت تدبیر در تاریخ 19 اسفند سمینار مبارزه با پولشویی را در تالار خواجه نصیر کانون مرکزی برگزار کرد. ... خواندن بیشتر ..

معرفی کانون
41470

موسس کانون اسلامی انصار

          چه نیکو زیست و خوب مفهوم زندگی را فهمید و خوب زیستن را در پرتو اعتقاد به خدا و دین و خدمت به خلق خدا، درک کرد. کار و تلاش ویژگی و عشق به اولیاء خدا مسلک وی ب خواندن بیشتر ..

امور کتابخانه
54190

شرایط و راهنمای عضویت کتابخانه ها

      جدول گروه های عضویت کانون اسلامی انصار   گروه عضویت خدمات، امکانات و مزایا جامعه هدف حق عضویت گروه 1 مطالعه در مخزن باز امانت کتاب در محل امانت کتا... خواندن بیشتر ..

اخبار کانون اسلامی انصار
3546

نشست نقد و بررسی رمان شازده کوچولو

برگزاری نشست نقد و بررسی رمان شازده کوچولو   تيرانی: استقبال از «شازده کوچولو» به دلیل فرا زمان و مکان بودن آن است معتمدی: اگزوپری درکتابش بر بازگشت به خویشتن خویش تاکید می‌کن خواندن بیشتر ..

tab-slide
557

اطلاعیه کتابخانه شماره 2 کانون اسلامی انصار

ارائه خدمات کتابخانه شماره 2 کانون اسلامی انصار در ایام نوروز به اطلاع اعضای محترم می رساند؛ در ایام نوروز تالارهای مطالعه از ساعت 9 الی 17 به جز تعطیلات رسمی و جمعه ها قابل استفاده خواهد بود. خواندن بیشتر ..

tab-slide
186

اطلاعیه ی کتابخانه

در پی درخواست های مکرر شما عزیزان مبنی بر افزایش ساعات کار کتابخانه، در سال 94 در مجموع بیش از 100 ساعت به ساعات کار کتابخانه اضافه می گردد. تالارهای مطالعه همه روزه از ساعت 8 تا 19:45 خدما خواندن بیشتر ..

tab-slide
126

نقش کانون در تولید علم

اعضاء محترم؛ با توجه به اینکه در برنامه های سال 94 برنامه ای با عنوان «نقش کانون در تولید علم» گنجانیده شده و مقرر گردیده است که نتایج تحقیقات و پژوهش ها و آثار قلمی اعضاء محترم پژوهشگر جهت است خواندن بیشتر ..

اخبار کانون اسلامی انصار
3270

نمایشگاه صنایع دستی چرم حوری

نمایشگاه آثار هنری چرم حوری در تالار رویش کانون اسلامی انصار برگزار گردید. در این نمایشگاه صنایع دستی چرمی به مدت 10 روز به نمایش در آمد.   در ادامه تصاویری از این نمایشگاه را مشاهده می نمایید... خواندن بیشتر ..

متفرقه
375

احکام را با تصویر، جدول و اینفوگرافیک یاد بگیریم

ساختار رساله‌ها از سیاقی علمی پیروی می‌کند. و به همین منظور نقش کتاب خودآموز را ندارند؛ در نتیجه باید برای فهم برخی مسائل به افراد کارشناس و مسئله دان مراجعه نمود. به ویژه آنکه رساله ها حاوی تعداد خواندن بیشتر ..

اخبار کانون اسلامی انصار
3921

تاریخچه‌ی تاسیس کتابخانه امیرآباد

                                            خواندن بیشتر ..

اخبار کانون اسلامی انصار
2523

همایش و هم اندیشی اعتماد به نفس و خلاقیت

  برگزاری همایش و هم اندیشی اعتماد به نفس و خلاقیت در تاریخ 7 اسفندماه روز پنج شنبه از ساعت  17 تا 20 ، همایش و هم اندیشی اعتماد به نفس و خلاقیت در کانون اسلامی انصار (شعبه م خواندن بیشتر ..


کامپیوتر و فناوری اطلاعات
341

دانلود قالب ابر دانلود برای رزبلاگ

شما وبمستران عزیز میتوانید قالب فعلی ابر دانلود را برای وبلاگ خود در سیستم رزبلاگ دانلود نمایید. این قالب دارای امکانات بینظیری میباشد که امکانات به شرح زیر است : * قالبی کاربر پسند و خواندن بیشتر ..

tab-slide
63

اطلاعیه تخفیف ویژه سالگرد افتتاح کانون

به مناسبت سالگرد افتتاح کتابخانه مرکزی از تاریخ93/12/02 الی 93/12/07 به کلیه کسانی که تقاضای عضویت داشته باشند 50% تخفیف داده   می شود.   امور کتابخانه ها کانون اسلا خواندن بیشتر ..


اخبار کانون اسلامی انصار
2548

کلوپ خلاقیت

موضوعات مورد بحث گزارشی  از نظر سنجی سایت فکرنو  در خصوص بازی های آپارتمانی برای کودکان تاثیرات ارزشمند  بازی بر روی کودکان تشکیل گروههای  هم اندیشی  در خواندن بیشتر ..

اخبار کانون اسلامی انصار
2275

نمایشگاه آثار خوشنویسی نستعلیق

  نمایشگاه آثار خوشنویسی  جناب آقای مقدم  در تالار رویش از تاریخ 11 بهمن ماه لغایت 21 بهمن ماه در تالار رویش کانون اسلامی انصار برگزار می گردد.   در ادامه تصاوی خواندن بیشتر ..

اخبار کانون اسلامی انصار
2688

جلسه نقد و بررسی کتاب «شازده کوچولو»

جلسه نقد و بررسی کتاب «شازده کوچولو» کتابخانه کانون اسلامی انصار در راستای برگزاری سلسله نشست های نقد و بررسی ادبیات داستانی مطرح ایران و جهان برگزار می کند:     زمان خواندن بیشتر ..


اخبار امور کتابخانه
3029

خدمات مرجع مجازی

خدمات مرجع مجازی چیست؟ بخش مرجع تلاش کرده است در راستای تقویت اهداف خود در زمینه دسترس پذیری بیشتر به منابع به روز علمی و تقویت مرجع مجازی، دسترسی تمام متن به مجموعه مقالات و اطلاعات علمی را بر خواندن بیشتر ..

راهنماهای مرجع
6522

راهنمای مرجع 14 : راهنمای نشریات علمی پژوهشی علوم پایه

بخش مرجع کتابخانه مرکزی کانون اسلامی انصار با هدف افزایش دسترسی رایگان اعضاء کتابخانه به متن کامل مقالات علمی – پژوهشی رشته های علوم پایه راهنمای این نشریات را تنظیم نموده که بر حسب نام رشته از لین خواندن بیشتر ..

اخبار کانون اسلامی انصار
2306

برگزاری نمایشگاه نقاشی در تالار رویش

نمایشگاه نقاشی های هنری از مجموعه آثار سرکار خانم سمیه حاجی زاده در تالار رویش کانون اسلامی انصار شعبه مرکزی برگزار گردید. در این نمایشگاه نقاشی هایی با سبک رئال و با تکنیک های پاستل و مدادرنگی خواندن بیشتر ..

اخبار امور کتابخانه
3444

اهدای کتاب، اهدای اندیشه

اهدای کتاب، اهدای اندیشه کتابخانه کانون اسلامی انصار، از تیر ماه سال 1393 اقدام به قرار دادن لیست کتب اهدایی تمامی اهداکنندگان محترم بر روی وب سایت کانون اسلامی انصار کرده است.   خواندن بیشتر ..


موسسه فرهنگی گلها
9482

گلها-ترم پاییز 93(امیرآباد )

  موسسه فرهنگی گلها (شعبه امیرآباد) آدرس: خیابان کارگر شمالی روبروی پمپ بنزین کوچه گرد آفرید کانون اسلامی انصار تلفن : 66946186       خواندن بیشتر ..

موسسه فرهنگی گلها
9275

گلها-ترم پاییز 93 (شعبه مرکزی)

  موسسه فرهنگی گلها (شعبه مرکزی) آدرس: خیابان شریعتی نرسیده به سه راه طالقانی جنب سینما صحرا کانون اسلامی انصار تلفن : 77539299     &nbs خواندن بیشتر ..

موسسه فرهنگی گلها
9390

گلها-ترم بهار 93 (شعبه مرکزی)

  موسسه فرهنگی گلها (شعبه مرکزی) آدرس: خیابان شریعتی نرسیده به سه راه طالقانی جنب سینما صحرا کانون اسلامی انصار تلفن : 77539299     خواندن بیشتر ..


اخبار امور کتابخانه
5301

نشست نقد و بررسی رمان دالان بهشت

«ادبیات عامه پسند به نظر من یک ضرورت برای ادبیات است؛ یعنی به عنوان یک ضرورت اولیه برای کسانی که می‌خواهند خواندن ادبیات را شروع کنند» زنوزی جلالی کتابخانه کانون اسلامی انصار در راستای گسترش فرهنگ کت... خواندن بیشتر ..

نتایج 1 تا 30 از کل 829 نتیجه

شبکه های اجتماعی

جستجو در میان مطالب

نماد الکترونیک

امروز7688
دیروز3187
ماه130328
همه بازدیدها19824913

شعبه مرکزی : خیابان شریعتی، تقاطع طالقانی، پلاک 173

تلفن : 8-77632007-021

ایمیل: info@kanoon-ansar.ir

ساعت کاری شعبه مرکزی

ساعات کاری شعبه امیرآباد

Design: