• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Showcase theme is missing
  • مرجع شعبه مرکزی
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

جملات بزرگان

قال الصادق عليه ‏السلام :

مَن تَعَلَّمَ العِلمَ و َعَمِلَ بِهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ دُعِىَ فى مَلَكُوتِ السَّماواتِ عَظيما فَقيلَ: تَعَلَّمَ لِلّهِ و َعَمِلَ لِلّهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ؛

ادامه مطلب...

به اطلاع اعضای محترم کتابخانه های کانون اسلامی انصار می رساند، لیست انجمن های علمی برخی رشته ها

Scinapse

 

ساینپس یک موتور جستجوی دانشگاهی رایگان و غیرانتفاعی برای جستجوی مقالات علمی است که توسط پایگاه پلتونتورک پشتیبانی می شود و بیش از ۱۷۰ میلیون مقاله را تحت پوشش قرار میدهد.

جستجو برای پیدا کردن مقاله و منابع مرتبط یکی از سخت‌ترین و حساس‌ترین مراحل نگارش یک اثر علمی مانند مقاله و پایان نامه می‌باشد. معمولاً برای جستجوی مقالات و منابع، محیط‌ هایی که محققان در آنجا به جستجو می‌پردازند بسیار مهم است زیرا مقالاتی که در آن محیط ها در دسترس پژوهشگران قرار می‌گیرد می‌تواند الهام بخش یا گمراه کننده باشد.

پایگاه اطلاعاتی امرالد همان موسسه MCB University Press سابق است که در سال 1967 در انگلستان تاسیس شده است. این پایگاه شامل بیش از 42000 مقاله علمی قابل جستجو در بیش از 300 ژورنال علمی و همچنین بیش از 2500 کتاب با تمرکز بر رشته مدیریت، شامل استراتژی، تغییرات مدیریتی، تجارت جهانی و علوم اطلاع رسانی است.

 

شاید شما هم اولین تجربه جستجو در محیط اینترنت را از طریق یکی از ابزارهای کاوش مانند yahoo یا Google کسب کرده باشید. اما ممکن است این سوال برای شما مطرح نشده باشد که در چه برنامه ها و ابزارهایی جستجو می کنید و آنها چه ساختار و امکاناتی دارند.

پایگاه یا رب حاوی 350 هزار عنوان مقاله به صورت pdf و بیش از 50 هزار پایان نامه تمام متن از دانشگاه کشورهای عربی موجود می باشد،که از این میان 30 هزار عنوان پایان نامه تالیف شده به زبان عربی و مابقی عناوین لاتین می باشد.

داک داک گو یک موتور جستجوی وب است که در عملکرد خود تا حد زیادی بر داده های جمع آوری شده هم چون ویکی ها تکیه دارد. یکی از نکات مهمی که این موتور کاوش به آن اشاره دارد عدم رد گیری کاربران است.

 

google search

 

عصر انفجار اطلاعات است و حجم اطلاعاتی که هر روز تولید می‌شود شاید چند برابر کل اطلاعاتی باشد که بشر در تمام دوران قبل از صنعتی شدن تولید کرده است. در این میان، این که چطور بتوانیم در میان انبوهی از اطلاعات، در کمترین زمان ممکن به آنچه مورد نظرمان است دست پیدا کنیم، اهمیت فراوانی دارد.

 

دانش آموختگان رشته های فنی مهندسی چگونه می توانند رزومه بنویسند؟

 

 

rahnamaye marja 39

 

 

رزومه را یک ابزار برای بازاریابی شخصی می توان در نظر گرفت. در واقع شما توسط رزومه به کار نخواهید رسید بلکه به عنوان معرفی شخصی شما به کارفرما خواهد بود. ممکن است رزومه شما از بین صدها درخواست دیگر تنها 30 ثانیه مورد بررسی قرار بگیرد پس نظم و برجسته سازی ویژگی ها، شانس شما را برای مورد توجه قرار گرفتن بیشتر خواهد کرد.

جهت آشنایی با روش صحیح رزومه نویسی فایل پیوست را دانلود نمایید.

Taylor and Francisیک ناشر بین المللی در انگلستان است که در سال 1789توسط ریچارد تیلور و با مجله Philosophical Magazine تاسیس شد. در سال 1852... 

لوگو شبکه های اجتماعی

جستجو در میان مطالب

نماد الکترونیک

امروز9765
دیروز10767
ماه168711
همه بازدیدها6926729

شعبه مرکزی : خیابان شریعتی، تقاطع طالقانی، پلاک 173

تلفن : 8-77632007-021

ایمیل: info[at]kanoon-ansar[dot]ir

ساعت کاری شعبه مرکزی

ساعات کاری شعبه امیرآباد

Design: